Reklama

Reklama

Chloe Ferry w obcisłym kombinezonie. Internauci zachwyceni!

Na instagramowym profilu Chloe Ferry nie brakuje zdjęć, które rozpalają wyobraźnię internautów. Tym razem celebrytka opublikowała ujęcie w obcisłym kombinezonie, a jej fani nie potrafili przejść wobec niego obojętnie. Nowy post wywołał lawinę komentarzy, a Chloe Ferry została zasypana komplementami.

Chloe Ferry kusi w skąpych strojach

Chloe Ferry nie narzeka na brak zainteresowania. Jej instagramowy profil obecnie obserwuje 3,9 mln osób, a grono jej fanów stale się powiększa. Celebrytka zyskała popularność za sprawą udziału w programie Geordie Shore. Pojawiła się także w innych telewizyjnych produkcjach, a widzowie od razu obdarzyli ją sympatią. 

Obecnie Chloe Ferry prężnie rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe posty. Na jej instagramowym profilu nie brakuje ujęć w bikini, bieliźnie i skąpych strojach. Jej fani za każdym razem nie szczędzą słów zachwytu i zasypują ją komplementami. Nie da się ukryć, że to tylko jeszcze bardziej zachęca celebrytkę do publikowania gorących ujęć. 

Reklama

Chloe Ferry w obcisłym kombinezonie

Chloe Ferry dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Tym razem opublikowała zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie. Celebrytka zapozowała w obcisłym, szarym kombinezonie, który dokładnie podkreślił jej kształty, a na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. 

Brytyjka może liczyć na swoich fanów, którzy za każdym razem szeroko komentują jej posty. Zawsze pojawiają się pod nimi miłe słowa dotyczące jej urody oraz figury. Tak też było i tym razem. Pod zdjęciem pojawiły się niemal same komplementy. "Wyglądasz wspaniale", "Piękna" - pisali fani.

***

Zobacz także:

Kasia Tusk otworzyła swój biznes. Ceny ubrań zwalają z nóg, choć to rzeczy z drugiej ręki!

Anna Wendzikowska czeka ze sprzątaniem na gosposie, a w pokoju córek istny rozgardiasz!

Okrzyknięto ją najpiękniejszą piłkarką świata. Oto Ana Maria MarkovićINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy