Reklama

Reklama

Okrzyknięto ją najpiękniejszą piłkarką świata. Oto Ana Maria Marković

Ana Maria Marković występuje na co dzień w szwajcarskim zespole Grasshoppers Zurich. Zawodniczka na boisku zachwyca jednak nie tylko sportową formą, ale również urodą. 22-latkę okrzyknięto najpiękniejszą piłkarką na świecie.

Ana Maria Marković to chorwacka piłkarka, która reprezentuje barwy szwajcarskiego zespołu Grasshoppers Zurich. Niedawno zawodniczka otrzymała propozycję gry w Anglii, jednak z niej nie skorzystała. Tłumaczyła, że powodem jej decyzji jest komfort, jaki odczuwa w obecnym zespole, dodając, że nie jest jeszcze gotowa na zmianę klubu.

Losy piłkarki z chęcią śledzi spora rzesza fanów. Nie chodzi tylko o jej sportowe umiejętności, ale również nieprzeciętną urodę. Nie bez przyczyny 22-latkę nazywa się najpiękniejszą piłkarką na świecie.

Zobacz również: Onieśmiela mężczyzn swoją urodą. Gdy widzą jej ciało, uciekają w popłochu

Reklama

Ana Maria Marković: najpiękniejsza piłkarka na świecie

Ana Maria Marković przyznaje, iż podobne określenie jest dla niej dumą. Nie lubi jednak, kiedy mówi się o niej jako o "najseksowniejszej".

"Lubię artykuły, w których nazywana jestem najpiękniejszą piłkarką świata czy też jedną z najpiękniejszych, bo cieszę się, że jestem piękna. Ale zaczęły również pojawiać się artykuły, opisujące mniej jako najseksowniejszą. To już nie jest takie fajne" - powiedziała w rozmowie ze szwajcarskim 20 Minuten Ana Maria Marković.

Zawodniczka dodała, iż wiele osób nie skupia się na jej grze, a walorach fizycznych. To niejednokrotnie doprowadza do dwuznacznych propozycji.

"Wiele osób pisze do mnie, udając menedżerów. Dokładnie wiedziałam, czego oczekiwali. Oni nigdy mnie nie widzieli w akcji i patrzyli tylko na wygląd. W ich ocenie fakt, że jestem ładna, można wykorzystać w mediach społecznościowych. Chcieli na mnie zarobić" - dodała.

Na co dzień Ana Maria Marković stara się propagować kobiecą piłkę nożną. Namawia znane osoby, aby wsparły kobiecy futbol.

Zobacz również: Najsmutniejsza cesarzowa świata. Elżbieta Bawarska zmarła z pilnikiem w sercu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: piłkarka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy