Reklama

Chrissy Teigen myśli o rodzeństwie dla swojej córki

30-letnia modelka i jej mąż John Legend (37 l.) w kwietniu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

30-letnia modelka i jej mąż John Legend (37 l.) w kwietniu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Lunę, która przyszła na świat dzięki zapłodnieniu in vitro. Para tak bardzo pokochała bycie rodzicami, że już myśli o rodzeństwie dla swojej córeczki.

W rozmowie z "E! News" źródło podało: - John i Chrissy chcą mieć kolejne dziecko w najbliższej przyszłości. Oboje zawsze marzyli o dużej rodzinie.

Dumni rodzice, którzy pobrali się w 2013 roku, mają za sobą lata leczenia niepłodności, które wiązało się z tym, że Chrissy musiała przyjmować hormony, aby móc urodzić dziecko.

Piękna brunetka zdaje sobie sprawę z tego, że będzie musiała znów przez to przejść, jeśli ona i John chcą mieć więcej dzieci.

Wyznała: - Żałuję, że nie zamroziłam wcześniej moich jajeczek. Mamy jeszcze kilka zamrożonych, ale kto wie, które będzie można wykorzystać?

- Byłoby lepiej, gdyby od razu było więcej embrionów, gdyż teraz muszę powtórzyć całą procedurę. Zastanawiam się nad tym.

Mimo iż para uwielbia bycie rodzicami, to Chrissy nie podoba się karmienie piersią. Gwiazda przyznała, że ilość mleka, którą musi wyprodukować dla Luny sprawia, że czuje się jak krowa.

Wyjaśniła: -  Karmienie piersią bardzo mnie zaskoczyło. Jeśli wszystko przeliczymy, to wychodzi na to, że codziennie karmię piersią przez 10 godzin. To urocze doświadczenie, ale jednocześnie trudne.

- Dziecko chce twojego mleka i czujesz się jak krowa. Trudno jest codziennie zapewnić dziecku odpowiednią ilość pożywienia. Dzieci są jak małe zwierzątka.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama