Reklama

Reklama

Cindy Crawford zdradza przyczynę rozstania z Richardem Gere

Supermodelka Cindy Crawford wyznała, co było powodem rozpadu jej małżeństwa z Richardem Gere. Tym, co sprawiło, że oddali się od siebie, była dzieląca ich różnica wieku. Crawford twierdzi, że gdy wiązała się z 15 lat starszym aktorem, wciąż była nieuformowaną osobą.

Cindy Crawford i Richard Gere na przełomie lat 80. i 90. stanowili jedną z topowych gwiazdorskich par. Poznali się w 1988 r. podczas barbecue, które zorganizował ich wspólny znajomy, fotograf Herb Ritts.

Zwierzenia modelki

- Miałam 22 lata i jako młoda kobieta wciąż zastanawiałam się, kim jestem i kim chciałabym być. W tym czasie on miał już 37 lat - tak z perspektywy czasu modelka wspominała początek ich związku. Na zwierzenia namówiła ją w swoim telewizyjnym show Oprah Winfrey. Gdy Cindy zakochała się, 15-letnia różnica wieku nie była dla niej żadnym problemem. Dopiero po latach zrozumiała, że nie była wówczas gotowa na tak poważny związek.

Reklama

Szczęście w ramionach innego

Ze swoim ukochanym wzięła ślub w grudniu 1991 r. w Las Vegas. Ona była wtedy rozchwytywaną supermodelką, on po występie w "Pretty Woman" był obiektem westchnień niejednej kobiety. Gwiazdorskie małżeństwo przetrwało cztery lata. Crawford i Gere ułożyli sobie później życie z innymi partnerami. Gwiazda wybiegów w 1998 wyszła za mąż za restauratora Rande Gerbera, a hollywoodzkie bożyszcze w 2002 r. stanął na ślubnym kobiercu z modelką i aktorką Carey Lowell.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska | gwiazda | Cindy Crawford

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy