Reklama

Reklama

Co się stało z Kathy Hill, modelką z teledysku „Last Christmas”? Jak wygląda dziś?

"Last Christmas” to utwór, który rozbrzmiewa w okresie świątecznym w wielu domach na całym świecie. Teledysk do niego także stał się hitem i jest nim po dziś dzień, choć sama piosenka ma już 38 lat. Tam też wystąpiła modelka Kathy Hill, która tak szybko, jak zyskała sławę, tak szybko straciła zainteresowanie mediów. Co dzieje się z piękną brunetką dzisiaj?

Świąteczna piosenka, która nie jest… świąteczna, czyli magia „Last Christmas”

Wiele osób, gdy zobaczy pierwszy śnieg, ma ochotę od razu nucić i słuchać "Last Christmas". Utwór zespołu Wham! z Wielkiej Brytanii powstał w 1984 roku, a słowa do niej napisał George Michael. Muzycy nie spodziewali się takiej sławy, jaką zyskał ten utwór, okrzyknięty... świątecznym hitem.

 

Wiele osób błędnie uważa, że "Last Christmas" to piosenka o świętach i nuci ją radośnie podczas ubierania choinki. Jednak utwór ten tak naprawdę opowiada o trudnej sytuacji, jaką jest... złamane serce.

Już więcej ze świętami ma wspólnego sam teledysk, który był kręcony w szwajcarskim kurorcie Saas-Fee.  

Reklama

Tam też wystąpiła piękna modelka Kathy Hill, która urzekła fanów tej piosenki. Jednak tak szybko jak zyskała popularność dzięki jednemu z najsłynniejszych hitów muzycznych, tak szybko świat o niej zapomniał.

Co dziś dzieje się z Kathy Hill?

W teledysku obserwujemy grupę przyjaciół, którzy w uroczym domku w górach spędzają święta. Wśród nich występuje Kathy Hill, grająca tam dziewczynę, która złamała serce głównemu bohaterowi, wykonawcy piosenki, w poprzednie Boże Narodzenie.

Kiedy Kathy Hill dostała tę rolę, miała wówczas 28 lat i pracowała jako modelka. Swoją karierę w modelingu zaczęła jako 19-latka w Manchesterze, gdzie pracowała dla agencji modelek.

Tam zaczęły spływać oferty pokazów na całym świecie, więc Kathy nie mogła narzekać na brak zainteresowania. W 1984 roku na castingu otrzymała rolę do teledysku Wham! i stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Jednak po chwilowej sławie przyszła cisza i mało kto wiedział, co działo się z Kathy Hill przez wszystkie te lata.

Okazało się, że pozostała ona modelką i mimo upływających lat... jest nią nadal! W wolnym czasie kocha podróżować i spędzać czas ze zwierzętami.

W życiu prywatnym Kathy Hill jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Urodziła bliźniaki w 1991 roku, a dziś, dorosła już córka modelki postanowiła pójść w ślady mamy i także pracuje jako modelka.

Czas jest łaskawy dla Kathy Hill. Jak dziś wygląda modelka?

Patrząc na najnowsze zdjęcia Kathy Hill trudno uwierzyć w to, że modelka ma... 66 lat. Czas zdecydowanie działa na korzyść gwiazdy.

Zmieniła ona kolor włosów z brązu na blond i metamorfoza ta zdecydowanie jej służy. Modelka zachwyca też szczupłą sylwetką, której może pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka.

Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i tam dzieli się z fanami zdjęciami z sesji, a także tymi z życia prywatnego.

To na nich można zobaczyć jak pięknie wygląda zbliżająca się do 70-tki Kathy Hill, która wciąż z rozrzewnieniem wspomina udział w teledysku do "Last Christmas".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kathy Hill | Last Christmas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy