Coco Austin pokazała zdjęcie z córką! Fani zgorszeni!

Coco Austin, a właściwie Nicole Natalie Marrow, to amerykańska celebrytka, która słynie z pokazywania swoich wdzięków w mediach społecznościowych. Internauci najbardziej jednak zdziwieni są jej postawa wobec własnej córki. Niektóre zachowania Coco odczytują jako niewłaściwe.

Coco Austin jest dość kontrowersyjną postacią w amerykańskim show-biznesie
Coco Austin jest dość kontrowersyjną postacią w amerykańskim show-biznesie Gilbert CarrasquilloGetty Images

Coco Austin od 2002 roku jest żoną rapera ,Tracy "Ice-T" Marrow. Para doczekała się narodzin córki, Chanel Nicole, która wiernie naśladuje swoją mamę we wszystkim co robi.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Coco znana jest ze swoich wyzywających zachowań. 

Dodatkowo wygląd Coco jest dość specyficzny i nie wygląda ona jak przeciętna mama. Była modelka "Playboya" w swoich mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia, na których więcej odsłania, niż zasłania. 

Tym razem burzę w mediach wywołała fotografia, którą celebrytka opublikowała na swoim profilu. Pozuje ona na niej razem z córka w niemal identycznych strojach kąpielowych. 

Internauci obawiają się, że styl życia matki ma za duży wpływ na Chanel, która chce iść śladami Coco. Czyżby w przyszłości kariera małej Chanel potoczy się podobnie, jak kariera jej słynnej mamy?

Niestety wiele na to wskazuje. Przypomnijmy tylko, że Coco występowała głównie podczas imprez organizowanych przez Hugh Hefnera w jego willi "Playboya". 

W internecie krążą już istne legendy o tym, co działo się na tych zabawach.

Kinga Sawczuk wspiera ekologięNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas