Reklama

Reklama

Córka Ewana McGregora została pogryziona po twarzy przez psa

To pierworodna Ewana McGregora pojawiła się na premierze filmu z poranioną twarzą. Dodać należy premierze własnego filmu, zatem obecność była więcej niż wskazana. Mimo świeżych ran na twarzy odważyła się pozować fotoreporterom na czerwonym dywanie. Jej ojca na premierze zabrakło.

"The Birthday Cake" to poniekąd projekt rodzinny McGregorów. Jedną z głównych ról w tym kryminale gra Ewan McGregor, z kolei jego córka Clara jest współproducentką i pojawia się w epizodzie.

Do premiery filmu doszło w Las Vegas. Udział w tym wydarzeniu był dla Clary bardzo kłopotliwy. 

25-latka pojawiła się na czerwonym dywanie, mając na nosie i lewym policzku drobne skaleczenia. Skąd te obrażenia? 

"Kiedy na 30 minut przed premierą lądujesz na ostrym dyżurze przez ugryzienie psa" - Clara napisała na Instagramie pod swoimi zdjęciami z premiery. 

Reklama

A na InstaStories dodała z humorem: 

"Makijaż dzięki uprzejmości psich zębów". 

Clara nie doprecyzowała, czy pies, który ją ugryzł, należy do niej i jak doszło do tego incydentu.

Gdyby nie ślady na jej skórze, nikt nie wpadłby na to, że przed chwilą stało się coś złego. Podczas premiery Clara posyłała uśmiechy i zadawała szyku w garniturze Fendi.

Jej ojciec nie był obecny na wydarzeniu. Prawdopodobnie dlatego, że jest w trakcie zdjęć do serialu "Star Wars: Obi-Wan Kenobi".

Clara dorastała w cieniu branży filmowej. W kwietniowej rozmowie z serwisem The Hollywood Reporter McGregor wspominał, że trzymał ją na kolanach podczas canneńskiej konferencji prasowej swojego pierwszego głośnego filmu, czyli "Trainspotting". 

Matką Clary jest producentka filmowa, Eva Mavrakis, z którą McGregor rozstał się w 2018. Clara jest najstarszą z czterech córek, które mają. Panna McGregor od niedawna próbuje swoich sił jako aktorka i producentka.PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Clara McGregor | Ewan McGregor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje