Córka Madonny straszy na wybiegu

Madonna w sierpniu tego roku obchodziła swoje 60 urodziny. Amerykanka przez wielu uważana jest za niekwestionowaną ikonę muzyki pop.

Lourdes Leon
Lourdes LeonHagop Kalaidjian/BFA/REX/Shutterstock/Rex FashionEast News

Lista mężczyzn, z którymi Madonna była w związku jest bardzo długa. Można znaleźć na niej takie nazwiska jak Sean Penn (para wzięła ślub), Dennis Rodman, Tupac czy John F. Kennedy Jr.

Jednak na dziecko piosenkarka zdecydowała się stosunkowo późno. Jej pierwszą biologiczną córką jest, 22-letnia dziś, Lourdes Maria Ciccone Leon - owoc związku gwiazdy z trenerem Carlosem Leonem. W 2000 roku przyszedł na świat syn Madonny - Rocco John Ritchie (jego ojcem jest znany reżyser Guy Ritchie). Artystka ma także czwórkę adoptowanych dzieci.

O Lourdes, która studiuje sztuki performatywne, jest w mediach głośno już od jakiegoś czasu. Dziewczyna bierze udział w kampaniach reklamowych, a na Instagrame pokazuje śmiałe zdjęcia w bieliźnie, nierzadko z widocznymi włosami na nogach czy pod pachami.

Ostatnio 22-latka wystąpiła w charakterze modelki na Tygodniu Mody w Nowym Jorku. Tematem prezentowanej przez Lourdes kolekcji było połączenie inspiracji cygańskich i sportowych. W obszernych, podartych spodniach i z muszelkami na piersiach córka Madonny prezentowała się (naszym zdaniem) po prostu źle.

Zresztą - zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami. Kupilibyście coś od tego projektanta?

Córka Madonny na wybiegu
Córka Madonny na wybieguSplash NewsEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas