Reklama

Reklama

Czy rozpoznasz celebrytów na zdjęciach z dzieciństwa?

Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka! Z tej okazji znaleźliśmy dla was kilka zdjęć znanych osób z czasów, gdy byli dziećmi. Zobaczcie, jak się zmienili Katarzyna Cichopek, Agnieszka Woźniak-Starak czy Maciej Dowbor.

Zdjęcia gwiazd z dzieciństwa

Katarzyna Cichopek kilka lat temu wstawiła zdjęcie z dzieciństwa z okazji Dnia Matki. Aktorka już jako mała dziewczynka miała na głowie burzę loków. Wyglądała wtedy niezwykle słodko i uroczo i niewiele się zmieniła od tego czasu.

Swoim zdjęciem z dzieciństwa podzieliła się kiedyś również Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda ma dzisiaj szczególne powody do świętowania - 1 czerwca obchodzi bowiem swoje urodziny. W tym roku kończy 44 lata, choć wokół jej wieku krąży wiele plotek.

Agnieszka Woźniak-Starak rok temu podzieliła się z fanami swoim uroczym zdjęciem. Prezenterka w wieku kilka lat pozowała na nim raz z pieskiem. Miłość do zwierząt pozostała u niej do dzisiaj, a w jej domu mieszka kilka czworonogów.

Reklama

Zdjęcie z młodości pokazał także Maciej Dowbor. Popularny prezenter wstawił legitymację szkolną, na której jest jego fotografia z czasów szkolnych. Miał wtedy 13 lat i choć od tamtej pory minęło trochę lat, to można go rozpoznać bez problemu.

Ostatnia przygotowana przez nas fotografia należy do Michała Wiśniewskiego. Wokalista podzielił się zdjęciem z dzieciństwa z fanami, którzy pisali, że jedna z jego córek jest do niego bardzo podobna, a w nim samym wiedzieli postać Draco Malfoya z "Harry'ego Pottera".

***

Zobacz również:

Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini!

"Ninja Warrior Polska" powraca! Rusza casting do szóstej edycji show!

"OK boomer! Czy ty w ogóle coś rozumiesz?"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dziecka | gwiazdy w młodości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy