Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska nie szczędzi pieniędzy na luksus! Zaskoczyła zdjęciem

Dagmara Kaźmierska kocha luksus i nie jest to żadną tajemnicą. Gwiazda "Królowych życia" w programie i w swoich mediach społecznościowych chętnie pokazuje kulisy tego, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio zaskoczyła fanów zdjęciem podczas pielęgnacji twarzy... Ten moment dnia także jest u Dagmary Kaźmierskiej luksusowy!

Dagmara Kaźmierska - za co pokochali ją fani?

Gdy Dagmara Kaźmierska pojawiła się w show "Królowe życia", z miejsca zawładnęła sercami telewidzów. Pochodząca z Kłodzka 46-lenia gwiazda doczekała się sporego grona fanów, którzy śledzą jej życie w mediach społecznościowych i na ekranie telewizorów. 

 Jest głośna, niekiedy wulgarna, ale ludzie cenią ją za szczerość, poczucie humoru i upór w dążeniu do celu. Nawet kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nie zniechęciła telewidzów do niej samej. 

W programie pokazuje swoje życie, w którym nie brakuje luksusu, ale także odrobiny szaleństwa. Niemal zawsze towarzyszą jej bliskie osoby - syn Conan, a także przyjaciele, Edyta i Jacek. 

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska w zaskakującej roli. Agentka "królowej życia" potwierdza, że to nie plotki!

Dagmara Kaźmierska kocha luksus! Najnowszym zdjęciem zaskoczyła fanów!

Ostatnio w mediach społecznościowych Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z momentu, w którym oddaje się chwili relaksu. Gwiazda postanowiła nałożyć maseczkę na twarz, ale nie była to zwykła maseczka, bo... ze złotem! 

"KTO NIE MA ZŁOTA ANI MIEDZI, PŁACI TYM, NA CZYM SIEDZI. Dzień dobry Robaczki. Uśmiechamy się dziś mimo okropnej aury. P.S. Proszę kulawo nie komentować, bo lepiej żartować, niż chorować" zażartowała w podpisie zdjęcia Dagmara Kaźmierska.

Prócz złota na twarzy gwiazda była także obwieszona złotą biżuterią, więc zdecydowanie drogocennych błyskotek także jej nie brakuje. Fanom bardzo spodobało się podejście Dagmary i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach!
 
***
Zobacz również: 


"Królowa życia" podda się metamorfozie? Odważna zapowiedź

Dagmara Kaźmierska o odsiadce w więzieniu: Nie budzę się już o 5 na apel

Dagmara Kaźmierska ujawnia zaskakujące fakty z przeszłości. Proponowano jej prostytucję!

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy