Reklama

Reklama

Danny DeVito zachęcił Harry'ego Stylesa do zostania aktorem

Jak się ostatnio okazało, Harry Styles dostał główną rolę w nowym filmie Christophera Nolana "Dunkirk", a Danny utrzymuje, że to on zachęcił Harry'ego i jego kolegów z One Direction do aktorstwa, podczas ich przerwy i żartował, że 22-letni piosenkarz musi jeszcze trochę się podszkolić.

Danny, który pojawił się w klipie 1D "Steal My Girl" powiedział New York Daily News: - Ważną rzeczą, jaką doradziłem chłopakom z 1D, kiedy robili sobie przerwę od koncertowania i nagrywania, było to, iż powinni zainwestować w lekcje aktorstwa. Jestem szczęśliwy z powodu roli Harry'ego. Na pewno razem z Christopherem Nolanem zrobią bardzo dobry film.

- On jest bardzo naturalny i przystojny. Musi tylko popracować trochę nad warsztatem aktorskim. - stwierdził DeVito.

- Spędziliśmy świetny czas, pracując przy ich klipie. Chłopcy byli naprawdę mili. - dodał aktor.

Reklama

Harry nie jest jedynym członkiem One Direction, który angażuje się w aktorstwo, ponieważ, jak donoszą media, 24-letni Louis Tomilson jest głównym kandydatem do roli gwiazdy piłki nożnej Jamiego Vardy w hollywodzkiej produkcji, dokumentuącej życie gwiazdy Leicesteru.

Podobno producent Adrian Buchart zwrócił się do Louisa i zaproponował mu rolę w swoim filmie, który opowie o drodze Jamiego ze Stocksbridge Park Steels aż do Ligii Mistrzów z drużyną Leicesteru.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy