Reklama

Reklama

Daphne Joy zachwyciła kreacją! Podkreśliła kobiece kształty

Daphne Joy uwielbia zaskakiwać internautów nowymi zdjęciami. Była ukochana rapera, 50 Centa, ma na swoim koncie wiele fotografii, który rozgrzały atmosferę na jej profilu do czerwoności. Tym razem nie było inaczej!

Daphne Joy zachwyciła zdjęciami!

Daphne Joy od lat zachwyca swoich fanów urodą, która nie zmienia się wraz z wiekiem. Gwiazda, nie ma co tego ukrywać, nie starzeje się dzięki częstym wizytom w gabinecie medycyny estetycznej, ale także zdrowy tryb życia, sport i geny, pomagają jej w tym, by wciąż cieszyć się niezwykłym pięknem. 

 Była ukochana 50 Centa wielokrotnie już zaskoczyła fanów zdjęciami, do których pozuje w kusych stylizacjach i strojach bikini. 

Tym razem gwiazda pochwaliła się nową sukienką, w której wygląda obłędnie. Gwiazda, która na co dzień powiązana jest z projektowaniem odzieży, pozuje do zdjęcia w pięknej, czarnej kreacji. 

Suknia ma głęboki dekolt, który więcej odsłaniał, niż zasłaniał, a Daphne Joy kusi spojrzeniem na fotografii. Trudno od niej oderwać wzrok, co fani podkreślili w komentarzach. 

Przy okazji prezentacji sukni, w tle widać luksusowy dom Daphne. Przetsronne wnętrza, drogie dodatki i drewniane wykończenie, robią wrażenie porównywalne do tego, jakie sprawia sama Daphne. 

Internautom pozostaje jedynie pozazdrościć gwieździe urody i luksusowego życia!  

Reklama

***
Zobacz również: 

Schreiber odpowie za wpis sprzed lat? Jest zgłoszenie do prokuratury

"Królowa życia" upokorzona. "Wolał tłustą Niemkę, pokazałam mu drzwi"


Piotr Kraśko skazany za prowadzenie auta bez prawa jazdy

Wszystkie samochody Piotra Kraśki. Robią wrażenie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daphne Joy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje