Reklama

Reklama

Demi Rose znów czaruje. „Jesteś kobietą idealną!”

Demi Rose to gwiazda instagrama, która słynie z kobiecych kształtów. Dorodna pupa sprawia, że wiele osób porównuje młodą Brytyjkę do Kim Kardashian. Rose jest niezwykle konsekwentna w budowaniu swojego wizerunku. Od lat regularnie raczy internautów odważnymi zdjęciami. Co pokazała tym razem?

Demi Rose przybrała odważną pozę

Demi Rose ma zaledwie 27 lat, jednak już od długiego czasu jest gwiazdą Instagrama. Młoda Brytyjka niegdyś marzyła, by pracować jako modelka - chodzić po wybiegach i realizować kampanie dla luksusowych marek. Niestety, Rose mierzy zaledwie 150 cm wzrostu - to zdecydowanie zbyt mało, biorąc pod uwagę standardy w branży.

Demi Rose mimo przeciwności losu nie poddała się i postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. Gdy tylko Instagram zyskał popularność, zaczęła regularnie dzielić się z pozostałymi użytkownikami aplikacji odważnymi zdjęciami. Gorące fotki sprawiły, że profil 27-latki w mig został zauważony przez internatów. Dziś Demi może pochwalić się imponującymi zasięgami. Na Instgaramie obserwuje ją bowiem ponad 19 mln użytkowników z całego świata. Tak duża liczba fanów przekłada się na intratne propozycje współpracy.

Reklama

Demi Rose, aby podtrzymać zasięgi, regularnie publikuje w sieci odważne kadry. Intensywnie ćwiczy i dba o dietę. Dzięki ciągłemu zainteresowaniu reklamodawców żyje w luksusie. Influencerka chętnie podróżuje. Kocha egzotykę i piękne krajobrazy.

Fani zachwyceni! "Zapierasz dech"

27-letnia gwiazda Instagrama chętnie pozuje w kusych strojach kąpielowych, eksponując nienaturalnych rozmiarów pośladki. Dobrze wie, jak wzbudzić zainteresowanie internautów. Chętnie publikuje w sieci odważne zdjęcia, które rozpalają wyobraźnię użytkowników Instagrama. 

Obecnie Demi Rose przebywa na wakacjach. Podziwia białe domki i niebieskie dachy posiadłości na Santorini. Nawet podczas odpoczynku nie zapomina jednak o oddanych fanach. Kilka dni temu opublikowała zdjęcie w kusym bikini, wykonane na tle zachodzącego słońca. Internauci w komentarzach nie mogli powstrzymać się od zachwytów.

Demi Rose tym razem zapozowała w różowym, wyciętym kostiumie kąpielowym. Dobrała do niego błyszczące, srebrne kozaki na szpilce. 27-latka pozując, wyeksponowała powabną pupę - swój znak rozpoznawczy. Co na to fani? Pod postem, aż zaroiło się od komentarzy.

***

Klaudia El Dursi o "365 dni": Blanka, nie gniewaj się. Ostatnia część nie przypadła jej do gustu

Katarzyna Zielińska skończyła 43 lata. Wypowiedziała się w pięknych słowach o bliskich

Uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak spaceruje z psami. "Przepiękne fotki"


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy