Reklama

Reklama

Deynn pracuje nad tajemniczym projektem

Marita Majewska, znana w świecie mediów społecznościowych jako Deynn, ogłosiła na swoim profilu, że rozpoczyna kampanię reklamową nowego projektu.

Blogerka udostępniła na Instagramie zdjęcie ze swoim mężem Danielem Majewskim. Małżeństwo na co dzień mieszka we Wrocławiu, ale wspomnianą sesję postanowili zorganizować w Warszawie, która jest ich przystankiem na drodze do pewnego egzotycznego miejsca. Co to za miejsce? Blogerzy w tej sprawie także są tajemniczy.

Marita Majewska to bez wątpienia królowa polskiego Instagrama, która swoją popularność zdobyła dzięki prowadzeniu bloga modowego. Jednak największą ilość obserwatorów przyniosła jej działalność w dziedzinie fitness. To właśnie na siłowni poznała swojego obecnego męża i managera Daniela Majewskiego. Wspólną pracą i wysiłkiem podbili serca internetowych widzów, publikując na swoich profilach społecznościowych relacje z postępów sportowych. Małżeństwo rozwija wspólnie karierę Deynn i odbudowuje jej wizerunek, który został nadszarpnięty po publicznej kłótni z siostrą blogerki - Klaudią Surmą. Sensacja spowodowała, że Marita i Daniel zostali zmuszeni by wycofać się z internetowego życia na parę miesięcy.

Reklama


Para po powrocie została przyjęta z entuzjazmem przez internetową widownię, co pozwoliło im na nawiązanie wielu ciekawych kontraktów z takimi firmami jak: Skin79, Gym Glamour czy Whey Protein. W lipcu założyli także własną fundację charytatywną o nazwie "Fundacja Unicorn", której celem jest ratowanie życia zwierzętom domowym i dzikim.

Obecnie Deynn pracuje nad trzema projektami, o których nie chce na razie mówić. Jeden z nich wiąże się ze wspomnianą wyżej sesją zdjęciową w Warszawie. Wiemy jednak, że para znajduje się obecnie w tajemniczym, egzotycznym miejscu, gdzie będzie kontynuować pracę nad promocją projektu. Czy Wy też ze zniecierpliwieniem czekacie na kolejne informacje od Marity i Daniela?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Majewski | DEYNN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy