Doda idzie z duchem czasu. Sprzedaje ciało w 3D!

Doda lubi zaskakiwać swoich fanów, ale czegoś takiego z pewnością większość z nich się nie spodziewała. Popularna wokalistka wyznała, że zrobiła skan swojego ciała w 3D i ma zamiar go sprzedawać. Opowiedziała o tym w krótkim wideo, które opublikowała na swoim instagramowym profilu. Spójrzcie tylko!

Doda lubi zaskakiwać swoich fanów. Niedawno wyznała, że sprzedaje swoje ciało w 3D!
Doda lubi zaskakiwać swoich fanów. Niedawno wyznała, że sprzedaje swoje ciało w 3D! Damian KlamkaEast News

37-letnia Dorota Rabczewska jest piękną kobietą, o czym dobrze wie nie tylko ona sama, ale również jej fani. Profil gwiazdy na Instagramie obecnie obserwuje już ponad milion i 100 tysięcy osób, które z utęsknieniem wyczekują jej nowych zdjęć.

Niedawno jednak artystka zrobiła coś, czego większość jej followersów zapewne się nie spodziewała.

W krótkim wideo, które opublikowała w sieci, wyznała, że jako pierwsza na świecie postanowiła sprzedawać swoje ciało w 3D.

Czegoś takiego w polskim show-biznesie jeszcze nie było!

Doda wyznała, że zrobiła swój scan w 3D. Będzie go można kupić już od dziś!

Doda będzie wirtualnie sprzedawać swoje ciało w kawałkach. Będzie ich w sumie aż 400. Chociaż niektórym fakt, że Dorota Rabczewska zeskanowała się w 3D może wydawać się nieco dziwny, ona sama twierdzi, że jest to interes z przyszłości.

"Trzeba iść z duchem czasu" - mówi.

Doda sprzedaje swój skan 3D w sieci. Jak to w ogóle możliwe?

Wszystko dzięki NFR, czyli non non fungible token. Dzięki specjalnym certyfikatom można zostać właścicielem obiektu lub, jak widać, również osoby w świecie cyfrowym.

Wcześniej w sieci głośno było o niejakiej Marcie Renti Rentel, która postanowiła w podobny sposób sprzedawać swoją wirtualną miłość i udało jej się to zrobić za aż... 969 937  złotych.

Dorota Rabczewska poszła jednak o krok dalej i jako pierwsza osoba na świecie sprzedaje swoje ciało online w wersji 3D.

Dzięki NFT świat za chwile zmieni się nie do poznania. To, co zrobiłam to zaledwie początek rewolucji, ale także ewolucji. Każde moje NFT i jego wartość będą rosły wraz z moją popularnością. Zestawiając to z moimi planami na przyszłość moi fani pierwszy raz będą mieli okazje wzbogacić się posiadając w swojej kolekcji moje NFT.
Doda

Skusicie się na kawałeczek wirtualnej Dody

Czytaj również: 

Zobacz także: 

"Ewa gotuje": Kasza gryczana kiszonaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas