Doda motywuje fanów. Podała swój przepis na kreatywność

Ostatnie miesiące nie były łatwym czasem dla Dody. Zamieszanie wokół premiery filmu „Dziewczyny z Dubaju” oraz decyzja o rozstaniu z mężem z pewnością odbiły się na jej samopoczuciu. Dorota Rabczewska w rozmowach z mediami otwarcie mówi o tym, że kryzysy w życiu prywatnym doprowadziły ją do załamania. Wszystko wskazuje jednak na to, że odcięcie się od byłego partnera służy Dodzie. Artystka opublikowała motywujący wpis, który bardzo spodobał się jej fanom. Co napisała?

Doda postanowiła opublikować motywujący post. Co napisała?
Doda postanowiła opublikować motywujący post. Co napisała?Jacek KurnikowskiAKPA

Ostatni rok z pewnością był dla Dody pod wieloma względami wyzwaniem. Piosenkarka pełniła funkcję dyrektor kreatywnej podczas produkcji filmu "Dziewczyny z Dubaju". Film odniósł komercyjny sukces, jednak Dorota Rabczewska w trakcie pracy nad produkcją rozstała się z mężem Emilem Stępniem - producentem. Nie było to pokojowe rozstanie. Rozwód pary odbił się szerokim echem w mediach.

Dorota Rabczewska otwarcie mówi o tym, że jej związek z Emilem Stępniem nie należał do najłatwiejszych. Doda po zakończeniu relacji długo nie mogła dojść do siebie. W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim gwiazda przyznała, że rozstanie dobiło się na jej zdrowiu psychicznym.

Doda motywuje obserwatorów. "Zacznij pisać lewą ręką"

Wszytko wskazuje jednak na to, że Doda rozpoczęła już nowy rozdział. Piosenkarka pozostawiła trudne chwile za sobą  i optymistycznie patrzy w przyszłość. Entuzjazmem stara się dzielić ze swoimi fanami. Gwiazda opublikowała post na Instagramie, w którym zdradziła swoją receptę na kreatywność. "Myśl na opak. To dobre ćwiczenie by wypędzić rutynę z naszego życia" - zaznaczyła.

Rutyna jest wrogiem kreatywności. Czynności, które zazwyczaj robisz w określony sposób, zrób inaczej. Wróć do domu zupełnie inną drogą, niż zazwyczaj. Zrób sobie spacer, zamiast jechać samochodem. Zacznij czytać gazetę od końca, poczytaj książkę zamiast obejrzeć film. Zacznij pisać lewą ręką.

W dalszej części wpisu Doda zaznaczyła, że zmiany - nawet te, których na początku się obawiamy - przynoszą pozytywne rezultaty. Zaapelowała, by nie bać się tego, co przyniesie przyszłość i czerpać z życia pełnymi garściami.

"Mów życiu tak! Bo tylko tak nie przegapisz okazji, która może totalnie zmienić Twoje życie. Zmiany są dobre, nawet jeśli zamykasz jedne drzwi, pamiętaj, że otwierasz drugie, które mogą prowadzić do czegoś zupełnie innego. Lepszego! Nie bój się, otwórz je" - napisała.

Fani chwalą podejście Dody. "Dawno nie czytałem czegoś tak trafiającego w sedno"

Pod postem gwiazdy w okamgnieniu zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Jak fani piosenkarki zareagowali na jej - pełne optymizmu - słowa? "Doda super to ujęłaś. Twoje motywacje wpływają na ludzi - widzę po sobie. Czasami trzeba wyjść ze strefy komfortu, aby coś dostrzec w sobie"  - napisała jedna z obserwatorek artystki.

W punkt!!! Dawno nie czytałem czegoś tak prostego, a jednocześnie genialnie trafiającego w sedno!
Doda Coaching - Warsztaty Rozwoju Osobistego. Gdzie można zapisać się na szkolenie?

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas