Reklama

Zofia Zborowska przeszła metamorfozę. Nie jest zadowolona

Zofia Zborowska wybiera się na upragnione wakacje. W związku z tym chciała nieco poprawić swój wygląd. Efekt jej jednak nie zachwycił. Relacją podzieliła się z internautami w sieci. „To już drugi raz” – zdradziła.

Zofia Zborowska jest córką wybitnych artystów Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Aktorka znana jest przede wszystkim z roli w serialu "Barwy szczęścia" czy "Za marzenia". Na początku roku ukazał się kolejny tytuł z jej udziałem - "Miłość, seks & pandemia".

Prywatnie jest żoną siatkarza Andrzeja Wrony. W ubiegłe wakacje ich rodzina powiększyła się, a małżeństwo powitało na świecie córkę - Nadzieję. Teraz Zofia Zborowska zdradziła, że wybiera się na długo wyczekiwane wakacje.

Zofia Zborowska nie jest zadowolona z metamorfozy

Przed wyjazdem na upragniony wypoczynek Zofia Zborowska postanowiła poprawić nieco swój wygląd. Efekt, jaki uzyskała, jest jednak daleki od tego, czego oczekiwała. Co więcej, miało się to zdarzyć już nie pierwszy raz.

Reklama

"Pakuje się, słuchajcie do Brazylii. Ewelina mi zrobiła za mocno brwi. Dzięki Ewelina, to już drugi raz" - wyjawiła.

Aktorka nie przejęła się jednak szczególnie zaistniałą sytuacją. "Znowu się zagadałyśmy. Nie, a tak serio to za mocno, ale utlenią się" - powiedziała.

"Nie byłam trzy lata nigdzie"

Zofia Zborowska zdradziła, że na wyjazd na wakacje czekała naprawdę długo. Dodatkowo będzie to jej pierwsza podróż z córką.

"Nie byłam trzy lata nigdzie. Mam teraz dziecko, powiem Wam, że ta podróż może być przygodą" - zdradziła.

***

Zobacz również:

Królikowski przeprasza i rezygnuje. Mówi o chorobie

Małgorzata Rozenek-Majdan o szczepionkowej awanturze z Górniak. Nie ma żalu?

Ewa Minge usunęła makijaż permanentny. Zajęło jej to dwa lata

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | metamorfoza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy