Reklama

Reklama

Doda podczas transmisji na żywo wpadła w złość. “Denerwuje mnie to”

31 października odbył się finał “Tańca z Gwiazdami” w stacji Polsat. Podczas show jako gość specjalny zaśpiewała Dorota Rabczewska. W przerwie pomiędzy występami piosenkarka zorganizowała “live’a” dla swoich fanów. Na jedno z pytań gwiazda zareagowała sporym zdenerwowaniem.

Występ podczas finału "Tańca z Gwiazdami" i transmisja dla fanów

Podczas wczorajszego finału “Tańca z Gwiazdami" w telewizji Polsat wystąpiła Dorota Rabczewska znana jako Doda. Jej występ zebrał wiele pozytywnych komentarzy. Dużo słów uznania usłyszała piosenkarka także podczas relacji na żywo, którą zorganizowała dla swoich fanów w przerwie pomiędzy występami. Gwiazda w trakcie transmisji odpowiadała na pytania dotyczące reality show emitowanego także na antenie Polsatu “Doda. 12 kroków do miłości", którego fabuła również zmierza do finału.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" 2022 - finał. Kto wygrał? Ilona Krawczyńska czy Jacek Jelonek?

Reklama

Doda wpadła w złość podczas live'a: "Ostatni raz to mówię"

Okazuje się, że podczas programu z udziałem Doroty Rabczewskiej oglądający zauważyli noszony przez nią wisiorek, który najwyraźniej bardzo spodobał się telewidzom, bo jedna z fanek Dody zadała pytanie na czacie dotyczące właśnie tej ozdoby: “Naszyjnik z programu. Skąd jest? Próbuję się dowiedzieć".

To pytanie wyprowadziło gwiazdę z równowagi. Dorota Rabczewska wzburzonym tonem odpowiedziała: 

W dalszej wypowiedzi Doda zwraca uwagę, że osoba, która pomogła jej stworzyć amulet, obiecała nigdy więcej nie wykonać takie wzoru.

Doda: "Prawie zerwałam go jej z szyi"

Amulet na szyi piosenkarki jest najwyraźniej bardzo dla niej ważny. Jak sama stwierdziła, tkwi w nim jej energia, więc Doda nie życzy sobie, aby ktoś nosił kopię talizmanu przez nią wymyślonego. Gwiazda przyznała również, że niedawno spotkała osobę, która miała na szyi identyczny wisiorek i jak sama mówi “prawie zerwała go jej z szyi". Zdenerwowanie podczas live’a oraz chęć zerwania kopii amuletu z szyi innej osoby dobitnie świadczą o stosunku Dody do amuletu i o tym jak ważny jest on dla piosenkarki.

Zobacz także: Doda poszukuje "domatora i podróżnika"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy