Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami" 2022 - finał. Kto wygrał? Ilona Krawczyńska czy Jacek Jelonek? [RELACJA NA ŻYWO]

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. 13. edycja show od początku emisji zaskakuje. Przyszedł czas na najważniejszy odcinek tego sezonu - wielki finał. Kto wygrał trzynastą edycję "Tańca z gwiazdami"? Już wszystko wiadomo.

Taniec z Gwiazdami 2022. Pełna lista uczestników

Tegoroczna edycja "Tańca z Gwiazdami" jest już trzynastą w historii polsatowskiego show. W programie wzięły już udział m.in. takie gwiazdy, jak: Rafał Brzozowski, Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka, Julia Wieniawa, czy Sławomir Zapała. Jak co roku, w tym sezonie, do walki o kryształową kulę przystąpiło jedenaście par. Kto zatańczy w trzynastym sezonie programu "Taniec z Gwiazdami"? Oto lista par:

Reklama

 • Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz
 • Michał Mikołajczak i Julia Suryś
 • Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła
 • Wiesław Nowobilski i Janja Lesar
 • Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
 • Jacek Jelonek i Michael Danilczuk
 • Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło
 • Jamala i Jacek Jeschke
 • Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
 • Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy
 • Natalia Janoszek i Rafał Maserak

W pierwszym odcinku programu odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, w drugim za to niespodziewanie pożegnaliśmy się z Krzysztofem Rutkowskim i Sylwią Madeńską, a w trzecim Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy. Kolejną parą, która musiała pożegnać się z programem byli Kinga Sawczuk i Kuba Lipowski. Następnie pożegnaliśmy Jamalę i Jacka Jeschke, oraz Karolinę Pisarek-Salla i Michała Bartkiewicza. W ćwierćfinale odpadła Natalia Janoszek i Rafał Maserak, a tuż przed finałem ulubieniec publicznosci - Wiesław Nowobilski i Janja Lesar.

Zobacz również: Aleksandra Żebrowska o urlopie macierzyńskim. Fanki przyznają jej rację

Taniec z gwiazdami 13 - wielki finał! Relacja na żywo. Oceny jurorów

Pierwszy taniec w finałowym odcinku zaprezentowali Ilona Kawczyńska i Robert Rowiński. Był to jive w mrocznym, halloweenowym stylu. Mimo, że w tym odcinku punkty jurorów nie mają dużego znaczenia, ponieważ wygraną parę wybierają wyłącznie widzowie, jurorzy - tak jak wcześniej - komentują i przynają punkty. Ilona i Robert za ten taniec zyskali ich 39.

"Mrożącą krew w żyłach" salsę zatańczyli Jacek Jelonek i Michael Danilczuk. Za ten pierwszy taniec w finale jurorzy przyznali im 38 punktów.

Drugi taniec w finałowym odcinku pary wybierały sobie nawzajem. Dla Ilony Krawczyńskiej i Roberta Rowińskiego Jacek i Michael wybrali swinga. Niestety, Iwonie Pavlović to wykonanie finalistów niezbyt się spodobało - przyznała im jednak 8 punktów. Para w sumie zdobyła 36 punktów.

Fokstrota zatańczyli Jacek Jelonek i Michael Danilczuk. "Na mieście mówi się, że ten program i tak wygrał Pan Wiesław" - skomentował Andrzej Piaseczny. Para zyskała 38 punktów.

Ostatnim tańcem w tym odcinku, a zarazem w tej edycji był freestyle.

Jako pierwsi zatańczyli Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Ten emocjonalny taniec zaskoczył wszystkich jurorów. Nic więc dziwnego, że zdobyli aż 40 punktów.

Jacek Jelonek i Michael Danilczuk swoim ostatnim tańcem zapewnili sobie same komplementy od jurorów."Kocham panów i nic na to nie poradzicie" - wyznał Andrzej Piasecki. Jurorzy również zgodnie przyznali, że obecność jednopłciowej pary w programie rozrywkowym jest przełomem, którego potrzebowała Polska. Za ten taniec Jacek Jelonek i Michael Danilczuk dostali od jury 40 punktów.

"Taniec z Gwiazdami 2022" wielki finał. Kto wygrał pojedynek o kryształową kulę?

Ilona Krawczyńska czy Jacek Jelonek? Która para wyszła z programu z kryształową kulą i wygrała trzynastą edycję programu "Taniec z gwiazdami"? Już wszystko wiadomo! Trzynasta edycję "Tańca z gwiazdami" wygrała Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Gratulujemy!

Zobacz również:

Marcelina Zawadzka gotowa na Halloween. Zaskakująca przemiana gwiazdy

Anita Szydłowska na imprezie halloweenowej. Jak wyglądała? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy