Reklama

Doda spędzi urodziny bez męża?!

Doda obecnie przebywa w Meksyku i nie jest już tajemnicą, że Walentynki spędziła bez męża. Wszystko wskazuje także na to, że nie będzie on także towarzyszył jej podczas świętowania urodzin, które wypadają 15 lutego.

Doda niezbyt chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. 

Po tym, jak zaskoczyła swoich fanów w 2018 roku wiadomością o ślubie z Emilem, początkowo bardzo chętnie pokazywała fanom, jak wygląda jej życie z mężem. 

Emil często pozował z nią do zdjęć i widać było, że para spędza sporo czasu razem. 

Od pewnego momentu jednak przestała pokazywać męża w mediach, a także wiele wskazuje na to, że wszelkie wyjazdy zagraniczne również odbywają osobno. 

Tym razem było podobnie - gwiazda właśnie przebywa w Meksyku gdzie doskonale bawi się... bez Emila.

Mógłby to być zwykły wyjazd z przyjaciółkami i nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że w tym czasie wypadały Walentynki - święto zakochanych, a dzień później 15 lutego Doda świętuje swoje urodziny. 

W mediach społecznościowych widać, że dobrze czuje się w damskim gronie - panie odpoczywają na plaży i zwiedzają cenoty. 

Reklama

Doda także nie chce komentować zaistniałej sytuacji, pokusiła się tylko o skąpy w wyjaśnienia wpis w mediach społecznościowych: 

"Co tydzień mieszkam w innym miejscu w Meksyku. Na ten moment wyjazd można podsumować: 4 przeprowadzki, 17 bikini, 134608754226 ugryzień komarów w bungalowie, shoty tequili - przestałam liczyć. Jutro walentynki, więc może tyle, ile złamanych serc".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama