Reklama

Reklama

Dominic z "Top Model" pozuje z partnerką w Cannes. Mimo mrocznej przeszłości zostanie gwiazdą?

Aspirujący model został usunięty z programu tuż przed wielkim finałem. Szokująca informacja o kryminalnej przeszłości uczestnika bez wątpienia wywołała jeden z największych skandal w historii show. Mimo zarzutów Dominic nadal próbuje swoich sił w show biznesie. Niedawno brylował na czerwonym dywanie w Cannes. Pojawił się tam w roli partnera francuskiej modelki i aktorki Clary de Pin. W towarzystwie gwiazd czuł się wyjątkowo komfortowo.

Najsympatyczniejszy uczestnik?

Dominic D’Angelica zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w dziewiątej edycji "Top Model". Widzowie programu szybko docenili jego pozytywne nastawianie do świata, życzliwość i zaangażowanie. Uczestnik w jednym z odcinków ku uciesze polskich fanek recytował nawet Inwokację z "Pana Tadeusza", jednocześnie tłumacząc, jak bardzo zafascynowała go historia Polski. Wzruszył tym jurorów, którzy bardzo docenili ten niecodzienny gest. Dominic dotarł do finału show i wszystko wskazywało na to, że zmierza prosto w kierunku wygranej. Dużym szokiem okazało się informacja o usunięciu go z show tuż przed wielką galą.

Reklama

Doniesienia zza oceanu

Przyczyną takiej decyzji okazały się wieści o kryminalnej przeszłości  Dominica. Według informacji zamieszczonych w amerykańskich mediach uczestnik przed kilkoma laty dopuścił się czynności seksualnej na nieletniej dziewczynie. Incydent miał miejsce w Jackson w Kalifornii. O sprawie zawiadomiła instytucja Operation Care, która wspiera pokrzywdzonych i ofiary przemocy seksualnej. Dominic miał również zachowywać się niedopuszczanie podczas procesu. Sam zainteresowany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów,  twierdząc, że nigdy nie został uznany za winnego.

Kariera mimo wszystko

Mimo że niektórych fanów nie wzruszyły niepokojące wieści i nadal kibicowali swojemu ulubieńcowi, zdecydowana większość osób odwróciła się od D’Angelica. Wydawało się, że po usunięciu z go programu wizja szybkiej kariery runęła w gruzach. Okazuje się jednak,  że aspirujący model postanowił szukać szczęścia poza granicami Polski. Ostatnio brylował na czerwonym dywanie Cannes. Czy mimo doniesień Operation Care uda mu się zostać międzynarodową gwiazdą?

Domnic D’Angelica na Instagramie pochwalił się tym, jak wyglądał w Cannes. Na zamieszczonym filmiku widać, że w towarzystwie międzynarodowych gwiazd czuje się jak ryba w wodzie. Podczas gali D’Angelica z chęcią pozował do zdjęć, obejmując partnerkę. Czy zrobi karierę we Francji?

Przeczytaj również:

Różowy dom na uboczu i sekretne imprezy Piasecznego 

Baby boom w polskim show biznesie 

Zobacz również: 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Top Model' | kariera w mediach | Kariera za granicą

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje