Dominika Tajner ma nową przyjaciółkę

Dominika Tajner formalnie jest jeszcze czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Niestety, ich małżeństwo istnieje jedynie na papierze.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą sięKamil PiklikieiwczEast News

Dominika i Michał stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku. Para nie ma wspólnych dzieci. Wiadomość o rozstaniu zbiegła się z udziałem kobiety w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Tajner tańczyła w parze z Wojciechem Jeschke, a portale plotkarskie rozpisywały się o rzekomym romansie pary. Niestety, Dominika bardzo szybko pożegnała się z programem. Wygląda jednak na to, że dzięki udziałowi w show zdobyła nowych przyjaciół.

Kobieta utrzymuje ciepłe stosunki m.in. z trenerem Qczajem i Justyną Żyłą. Jak wiadomo, ta druga niedawno sama się rozwiodła i podobno teraz doradza koleżance.

Ostatnio na instagramowym profilu Dominiki pojawiło się wspólne zdjęcie pań, podpisane “góralki". Obie blondynki są w znakomitym nastroju i uśmiechają się szeroko.

Fani nie szczędzili paniom komplementów. - Piękne dziewczyny, - Piękne dwie góraleczki, - Śliczne kobietki czy - Super dziewczyny, podziwiam - pisali w komentarzach.

Myślicie, że ich przyjaźń przetrwa próbę czasu?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas