Reklama

Reklama

Dominika Tajner znów jest zakochana. "Znalazłam bratnią duszę"

Dominika Tajner niedawno musiała zmierzyć się z nowotworem piersi. Wyznała, że w ciężkich chwilach pomagał jej nowy partner. Dominika Tajner nie kryje, że znów jest zakochana.

Dominika Tajner we wrześniu usłyszała przerażającą diagnozę. Podczas rutynowych badań dowiedziała się, że w jej piersi znajduje się trzycentymetrowy guz. 

Wyniki biopsji wykazały, że nowotwór nie jest złośliwy. Córka Apoloniusza Tajnera pomyślnie przeszła operację usunięcia zmian nowotworowych. W ostatnim czasie poinformowała, że czeka ją jeszcze rekonstrukcja piersi. Dominika Tajner podda się operacji już 5 stycznia w Pradze.

Bez wątpienia ten rok była dla Dominiki Tajner trudnym czasem, jednak mogła liczyć na wsparcie bliskich osób. Nie tylko musiała zmierzyć się z chorobą, ale także z rozstaniem z partnerem. 

Reklama

Dominika Tajner na początku 2021 roku zaczęła spotykać się ze starszym o 20 lat Cypryjczykiem. Związek jednak nie przetrwał. Parę dzieliła spora odległość, a pandemia jeszcze bardziej utrudniła częste spotkania.

Jak się okazuje, Dominika Tajner znów jest zakochana. Była żona Michała Wiśniewskiego w rozmowie z "Twoim Imperium" wyznała, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, jednak nie zdradziła, kim jest jej ukochany. Celebrytka nie kryje, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. 

Czytaj więcej:

Bartłomiej Wróblewski. Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Rozenek-Majdan wypoczywa z rodziną w Tajlandii

Sukienki bandażowe wracają do łask

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje