Reklama

Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Pierwsze spotkanie

Poznali się podczas studiów na łódzkiej filmówce. Poderwał ją na "Pana Tadeusza"... Dziś Dorota Chotecka i Radosław Pazura są parą z 30-letnim stażem. Swoimi przemyśleniami na temat relacji damsko-męskich mogą błysnąć w programie "Czar Par", gdzie pełnią rolę jurorów.

- To było dawno temu, ale pamiętam ten dzień, kiedy zobaczyłem pierwszy raz Dorotę. To było na słynnych schodach szkoły filmowej. Zobaczyłem jej długie nogi. Tak długie, że nie mogłem się im oprzeć - tak Radosław Pazura wspominał moment poznania swojej przyszłej żony, podczas konferencji prasowej programu "Czar Par".

Ona schodziła po schodach. On stał na dole. Tamtego pamiętnego dnia Chotecka miała na sobie czerwone legginsy. Uchodziła za niedostępną, studiowała na wyższym roku, jest od niego starsza o trzy lata.

- Zapytałam go wtedy, co recytował na egzaminie wstępnym do szkoły. Zdał zresztą z pierwszą lokatą. Powiedział mi, że "Pana Tadeusza". Poprosiłam go, żeby powiedział fragment. No i zrobił to tak pięknie i z uczuciem, że zapatrzyłam się i pomyślałam sobie: "Fajny chłopak". Zaczęłam się śmiać. Radek doradził mi, że powinnam śmiać się bardziej teatralnie - opowiadała Chotecka.

Reklama

W 2003 r. stanęli na ślubnym kobiercu, a cztery lata później na świat przyszła ich córka Klara.

Być może więcej takich soczystych historii poznamy, oglądając "Czar Par" - teleturniej, w którym Chotecka i Pazura są jurorami. Ten obowiązek dzielą z inną znaną parą - Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem.

Od 20 września, przez 12 tygodni, będziemy śledzić w programie zmagania 14 par. Uczestnicy będą mierzyć się ze spektakularnymi zadaniami, które sprawdzą ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną, które poddadzą próbie ich miłość, współdziałanie i poczucie humoru. W każdym odcinku program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W finale spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o nagrodę główną - 300 tys. złotych. Zwycięzców nowej edycji "Czaru Par" wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama