Dorota Gardias zachwyca na plaży

Wiele wskazuje na to, że pandemia koronawirusa zniechęciła Dorotę Gardias do dalekich podróży. Na swoim instagramowym profilu pokazała, jak relaksuje się w kraju.

Dorota Gardias wypoczywa w Polsce
Dorota Gardias wypoczywa w PolsceArtur ZawadzkiReporter

Gardias karierę rozpoczęła od konkursów piękności: w 1999 roku została Miss Lubelszczyzny i startowała w konkursie Miss Polonia. Później pracowała jako fotomodelka. Jednak największą popularność przyniosła jej rola pogodynki.

Piękna brunetka pełni ją od 2006 roku. Na koncie ma także występy w "Tańcu z gwiazdami" i "Azji Express". Prywatnie jest zaś mamą siedmioletniej Hani (ojcem dziewczynki jest Piotr Bukowiecki).

Pani Dorota jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil obserwuje 160 tys. użytkowników!

Ostatnio Gardias zamieszczała tam zdjęcia z krótkiego wypoczynku w górach, a teraz przeniosła się nad wodę. Co ciekawe, pogodynka wybrała nie modny kurort, a miejską plażę w Warszawie!

Do zdjęć pozowała w czarnym bikini oraz kapeluszu z szerokim rondem i turbanie. Fani nie kryli zachwytów młodzieńczym wyglądem 40-letniej prezenterki.

"Wyglądasz jak zwykle zjawiskowo", "Idealna", "Piękna i seksowna" czy "Wygląda pani jak milion dolarów" - pisali w komentarzach.

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas