Reklama

Dorota z "Rolnik szuka żony" pokazała zaokrąglony brzuszek

Finałowy odcinek piątego sezonu programu „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany w pierwszą niedzielę grudnia. W sieci już pojawiły się zdjęcia z planu.

Oprócz prowadzącej - Marty Manowskiej, która na tę okazję wybrała kombinezon o kimonowym kroju - możemy na nich zobaczyć wszystkich rolników biorących udział w misyjnym show. Niestety, nie wszystkie kandydatki na żony zostały sfotografowane.

Zabrakło chociażby Agaty, której przed kamerami oświadczył się Łukasz (czyżby produkcja nie chciała zdradzać domniemanej ciąży?) oraz Pauliny - jej największej rywalki, oszukanej przez rolnika.

Mogliśmy zobaczyć za to wszystkie panie wybrane do finałowych trójek przez Jana, Krzysztofa oraz Grzegorza.

Ten ostatni bardzo chętnie pozował z przebojową Dorotką. W poprzednim odcinku para deklarowała, że do związku podchodzą poważnie i zrobią wszystko, by łączące ich uczucie mogło się dalej rozwijać.

Na ich wspólnych zdjęciach uwagę przykuwa jeden szczegół. Bardzo szczupła w programie dziewczyna, albo zasłania brzuch, albo się za niego trzyma. Od nagrania poprzednich odcinków minęło już kilka miesięcy, więc przez ten czas mogło się wiele wydarzyć...

Reklama

Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami! Myślicie, że jest coś na rzeczy?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy