Reklama

Reklama

Doutzen Kroes chwali się zdjęciami z wakacji

Podczas gdy wszyscy marzyli o białym Bożym Narodzeniu, Doutzen Kroes postanowiła zorganizować sobie i swojej rodzinie słoneczne święta. Jak można zobaczyć na jej profilu na Instagramie, modelka właśnie wygrzewa się w południowym słońcu.

Doutzen zrobiła sobie krótką przerwę od obowiązków zawodowych i z okazji Bożego Narodzenia, postanowiła spędzić trochę czasu z rodziną. Wolne dni mijają jej w bardzo miłej atmosferze - jak można zobaczyć na Instagramie, holenderska modelka przez ostatnie kilka dni, albo opala się na kocu, albo bawi z dziećmi,  albo przechadza brzegiem morza.

Reklama

Wśród publikowanych przez nią zdjęć, największe zainteresowanie budzą oczywiście te, na których Kroes pozuje w stroju kąpielowym. Niedawno modelka pochwaliła się fotką, na której widać jej zgrabne, opalone pośladki. Warto dodać, że Doutzen, nie ma na sobie ani grama makijażu.


Niedawno w jednym z wywiadów Kroes wyznała, że "czuje się winna, że jest częścią biznesu, który wpędza kobiety w kompleksy i odbiera im pewność siebie ".  - Zawsze mówię, że ja też nie wyglądam jak z obrazka  - dodała w wywiadzie.

Cóż, patrząc na te zdjęcia, trudno dać wiarę tym słowom... Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje