Reklama

Reklama

Doutzen Kroes pozuje w skąpym bikini

33-letnia Doutzen Kroes przez sześć lat była aniołkiem ekskluzywnej marki bieliźniarskiej Victoria’s Secret. Od 2014 nie bierze udziału w pokazach, ale wciąż może poszczycić się wspaniałą sylwetką.

Holenderka rozpoczęła karierę w wieku 18 lat. Jej klasyczną, nieco posągową urodę, docenili najwięksi projektanci.

Kroes mogliśmy oglądać na wybiegach prestiżowych domów mody, m.in. Gucci, Dolce&Gabbana, Valnetino, Versace czy Tommy Hilfiger.

Modelka ma za sobą także przygodę ze srebrnym ekranem. Wcieliła się w postać Venelii w dwóch wielkich produkcjach: "Lidze Sprawiedliwości" i "Wonder Woman".

W 2010 roku wyszła za didżeja Sunnery Jamesa. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Phyllona Joya (ur. 2011) i córki Mylleny Mae (ur. 2014).

Reklama

Doutzen jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych (szczególnie na Instagramie). Jej konto obserwuje ponad 5,5 miliona fanów!

Ostatnio modelka podzieliła się z nimi gorącymi fotkami wykonanymi podczas urlopu w Brazylii. Doutzen wybrała się na niego z rodziną i przyjaciółką Jerome Duran.

Panie pozowały wspólnie do zdjęć w skąpych bikini (Duran wyeksponowała przy okazji ciążowy brzuszek).

Kroes pochwaliła się natomiast wysportowanym i bardzo szczupłym ciałem. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć ją w kostiumie, który ledwo zakrywa "strategiczne" miejsca.

Fani oczywiście nie szczędzili modelce komplementów. Wcale nas to nie dziwi - obok takiej fotki trudno przejść obojętnie.

Podoba wam się sylwetka Doutzen?  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doutzen Kroes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy