Reklama

Reklama

Dzień dobry wieczór

W ciągu dnia może być niemal niewidoczny. Wieczorem ma przykuwać uwagę. Podpowiadamy, jak z pomocą kilku kosmetyków pierwszy z makijaży szybko i bezbłędnie zamienić w drugi.

Po całym dniu w pracy wybierasz się na imprezę lub randkę? Jeśli nie masz czasu na powrót do domu i zmianę wizerunku, zastosuj triki sprawdzone przez aktorki.

Wystarczy bardzo niewiele, by przeobrazić się w kobietę glamour. Sekret tkwić może w sposobie upięcia włosów czy zmianie biżuterii, ale najważniejsze jest wzmocnienie make-upu. Jeśli będziesz musiała błyskawicznie przygotować się na bankiet, zadbaj o trwałość dziennego makijażu. Poprzedniego dnia wieczorem zrób peeling twarzy - dzięki niemu rano skóra łatwiej wchłonie kosmetyki. Przed nałożeniem podkładu posmaruj twarz kremem nawilżającym, a następnie bazą. Warto też skorzystać z bazy pod mascarę i wodoodpornego tuszu. Dzięki temu makijaż nie będzie wymagał wielu poprawek. Przed imprezą nie musisz go zmywać! Wystarczy go nieco wzmocnić. Dodatkowa warstwa pudru i mascary, odrobina różu, czerwona szminka i eyeliner zmienią cię w królową nocy. Po zabawie nie zapomnij o dokładnym demakijażu.

Reklama

Więcej informacji znajdziesz w magazynie o gwiazdach Show - najnowszy numer już 10 listopada!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy