Reklama

Reklama

Dziewczyna Arkadiusza Milika chwali się imponującą formą. Ale ciało!

Agata Sieramska, modelka i trenerka fitness, a prywatnie także partnerka piłkarza Arkadiusza Milika pochwaliła się fankom zdjęciem w bikini i zaprosiła ich do wspólnych treningów. Chętnych na pewno nie zabraknie, bo perfekcyjna figura modelki to najlepsza motywacja do ćwiczeń!

Agata Sieramska jest modelką, influencerką oraz trenerką fitness. Przez lata działalności w mediach społecznościowych zdobyła rzeszę obserwatorów, a dziś jej profil na Instagramie śledzi już ponad 161 tys. osób.

Agata Sieramska od lat zachęca swoich fanów, a głównie fanki do regularnych treningów. Modelka i trenerka organizuje wspólne treningi i dzieli się z obserwatorkami swoimi patentami na zdrowie i wyćwiczoną, perfekcyjną figurę. Mimo to, największą popularność przyniósł jej związek z reprezentantem Polski i piłkarzem włoskiego Juventusu, do którego jest wypożyczony z francuskiego klubu Olympique Marsylia, Arkadiuszem Milikiem. 

Sieramska i Milik spotykają się od 2021 roku. Gdy się poznali, ona była po długoletnim związku z raperem W.E.N.A, a piłkarz zakończył relację z modelką Jessicą Ziółek. 

Modelka i piłkarz coraz częściej wrzucają na Instagrama fotki i filmiki ze wspólnych treningów, zachęcając fanów do ruchu. Ich perfekcyjne sylwetki są dla nich bez wątpienia najlepszą motywacją!

Reklama

Zobacz również: Natalia Siwiec wypina pośladki w Kostaryce

Agata Sieramska pochwaliła się fotką w bikini. Ale forma!

Agata Sieramska wrzuciła właśnie na Instagrama motywacyjny post i zachęciła fanki do wspólnego, sportowego wyzwania:

- napisała. 

Partnerka Arkadiusza Malika zapowiedziała także trzy treningi live w tygodniu: full body cardio, lower body, upper body, w różnych formach oraz bonusowe zadania domowe. Dodała także, że to wyzwanie dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. 

Do postu Sieramska dołączyła swoją fotkę w bikini, by dodatkowo zmotywować fanki do ćwiczeń. 

Forma trenerki faktycznie robi wrażenie, prawda? 

Zobacz również:

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała nową fryzurę. Po chorobie straciła włosy! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Sieramska | Arkadiusz Milik | polskie WAGs | WAGs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy