Reklama

Reklama

Edyta Herbuś pręży się na Instagramie. Fani oniemieli!

Edyta Herbuś pręży się na Instagramie w zmysłowych pozach. Celebrytka zdradziła, że w jej życiu dużo się ostatnio dzieje i podzieliła się z fanami ważnym przesłaniem. „Miło popatrzeć na to filigranowe arcydzieło kobiecości” – oceniła jedna z fanek.

Edyta Herbuś pręży się na Instagramie

- Nie martw się, że robisz fale, tylko dlatego, że jesteś sobą. Księżyc robi to cały czas - napisała filozoficznie Edyta Herbuś na Instagramie.

Swoje przesłanie opatrzyła serią zdjęć, na których pokazuje, jak praktykuje jogę. Celebrytka zaprezentowała serię asan. Herbuś wybrała obcisły, dwuczęściowy czarny komplet, który eksponuje jej perfekcyjną figurę.

Zobacz również: Anna Popek kusi dekoltem na Instagramie i życzy "słodkich snów"

Reklama

Edyta Herbuś: "Dużo się ostatnio dzieje"

Celebrytka - co widać na zdjęciach - jest w świetnej formie. Trudno się dziwić - od najmłodszych lat zajmowała się tańcem, a swoją pasję przekuła w zawodowy sukces.

Przy okazji Herbuś podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami i planami. Zdradziła, że w jej życiu ostatnio sporo się dzieje.

- Lubię, kiedy mój świat "faluje" po mojemu. Dużo się ostatnio dzieje, nowe doświadczenia bardzo mnie cieszą , ale wciąż wyrzucają ze strefy komfortu. Za chwilę premiera w teatrze, próby, spektakle, kolejny czas pełen emocji. Gdzieś pomiędzy tym wszystkim trzeba pooddychać spokojnie - napisała na Instagramie Herbuś.

Dodała:

- Poza tym stęskniłam się już za domem i ulubionymi rytuałami . Zaczynam więc dzień od jogi, w przytulnym nastroju, z ulubionym zapachem paczuli i mandarynki. Wracam do równowagi... A jak wy spędzacie długi weekend? - zwróciła się do swoich obserwatorów.

Zobacz również: Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją. "Klasa!"

Fani zachwyceni zdjęciami Herbuś

W sekcji komentarzy zrobiło się naprawdę gorąco. Forma Edyty Herbuś zrobiła na fanach ogromne wrażenie, dlatego chętnie komplementowali celebrytkę.

***

Zobacz również: Fala gniewnych komentarzy pod adresem prowadzących "Dzień dobry TVN". Nie chcą więcej Rozenek i Skórzyńskiego

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy