Reklama

Reklama

Elizabeth Hurley przesadziła z dekoltem?!

Elizabeth Hurley to brytyjska aktorka, modelka i producentka filmowa. Mimo swoich 56 lat wciąż wygląda fenomenalnie, a figury zazdroszczą jej młodsze koleżanki z branży. Swoje kobiece kształty podkreśliła ostatnio sukienką o sporym dekolcie!

Elizabeth Harley w odważnej kreacji

 Elizabeth Harley ma na swoim wiele ról i sesji zdjęciowych. Od lat zachwyca urodą i to jeden z czynników, które sprawiły, że gwiazda cieszy się taką popularnością do dnia dzisiejszego. 

Elizabeth od zawsze kochała podkreślać swoją kobiecość i nie bała się odważniejszych kreacji. Gdy tylko pojawiała się na czerwonym dywanie, wszystkie oczy zebranych były zwrócone tylko na nią. 

Tak jest do tej pory! Gwiazda ostatnio pojawiła się wraz z synem na włoskim tygodniu mody i wywołała niemałą sensację. 

Aktorka postanowiła na tę okazję założyć kreację domu mody Versace, która podkreśliła jej niezwykłą figurę i ponętny biust. 

W większości fani byli zachwyceni jej wyborem sukienki, ale pojawiły się także negatywne komentarze dotyczące jej wyglądu: 

"Przecież ona ma 56 lat. To prawda, nie wygląda na tyle, ale takie kreacje to już przesada", "bezwstydna kobieto, zakryj się" - pisali internauci o wyglądzie Elizabeth Harley.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elizabeth Hurley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje