Reklama

Reklama

Ellie Goulding i Dougie Poynter "robią sobie przerwę"

Ellie i Dougie, którzy spotykają się od ponad 18 miesięcy, postanowili zrobić sobie przerwę z powodu ich napiętych grafików, ale mają nadzieję, że uda im się rozwiązać problemy i ostatecznie wrócą do siebie.

Robią sobie przerwę. Mają wiele zobowiązań zawodowych, co oznacza, że spędzają osobno bardzo dużo czasu. Przez to trudno im było pielęgnować związek. Zadecydowali, że zrobią sobie tymczasową przerwę i zobaczą, jak się wszystko dalej potoczy. - podaje źródło.

Reklama

Oboje są bardzo smutni z tego powodu, że wszystko tak się potoczyło, ale chcą się przekonać, czy przerwa pomoże im w walce z kryzysem.

Ellie jest obecnie w trasie koncertowej po USA i Europie, która promuje jej album "Delirium", natomiast 28-letni basista zespołu McFly rozwija swoją karierę w świecie modelingu.

W rozmowie z gazetą "Daily Mirror" źródło dodało: - Gdy każdy ma zobowiązania w innej części świata, to jest to trudne dla każdego związku. Szczególnie, gdy praca obojga ludzi wymaga bardzo częstych podróży.

Informacja ta pojawiła się kilka tygodni po tym, jak piosenkarka znana z hitu "Anything Could Happen" przyznała, że jest gotowa na ślub oraz że Dougie "przywrócił jej wiarę" w mężczyzn.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje