Emeli Sande: Chcę mieć dzieci

Emeli Sande marzy o założeniu rodziny.

29-letnia piosenkarka - która jest singielką od czasu rozstania z Adamem Gouraguine po roku małżeństwa w 2014 roku - wyznała, że bardzo chciałaby mieć dzieci i otwarcie przyznaje, że poszukuje "odpowiedniej osoby".

Reklama

Wypowiadając się na rozdaniu nagród 2017 BRIT Awards w The O2 w Londynie w środę (22.02.17), Emeli zapytana jakie jest jej kolejne duże wyzwanie, powiedziała:

 - Chciałabym mieć dzieci - z odpowiednią osobą. Jestem nieco nieśmiała, więc zobaczymy co z tego będzie. Zdecydowanie szukam teraz odpowiedniego partnera.

Emeli otrzymała nagrodę za Najlepszą Solową Artystkę i na scenie pojawiła się z siostrą Lucy Sande, aby wspólnie cieszyć się tą chwilą.

Autorka hitu 'Breathing Underwater' - której rodzice także zasiedli przy jej stoliku, podczas rozdania nagród tej nocy - wierzy, że jej młodsza siostra pierwsza zostanie matką.

W rozmowie z gazetą Metro powiedziała:

 - Moja mama i mój tata nigdy nie nakładali na mnie żadnej presji, oni są bardzo wyluzowani, ale wiem, że chcieliby mieć wnuki. Czuję, że to moja siostra pierwsza założy rodzinę i będzie mieć dzieci. Ona jest ode mnie młodsza, ale jest zdecydowanie bardziej dojrzała.

Emeli będzie obchodziła 30-ste urodziny w przyszłym miesiącu, ale nie przejmuje się wiekiem - wręcz przeciwnie - nie może się doczekać aż wejdzie w czwartą dekadę, ponieważ to oznacza bardziej "stabilny" okres w jej życiu.

Powiedziała:

 - To zabrzmi dziwnie, ale zawsze chciałam mieć 30 lat. To taki stabilny okres w życiu, dużo się już wtedy ma już za sobą i powinno się być na dobrej drodze, jeśli chodzi o karierę. Czuję się naprawdę dobrze i mam wrażenie, że bardzo dobrze znam samą siebie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje