Reklama

Reklama

Emily McDonagh chce być jak księżna Kate

Peter Andre i Emily McDonagh planują pobrać się w lecie przyszłego roku. Narzeczona brytyjskiego wokalisty wyznała, że marzy o sukni, która byłaby repliką ślubnej kreacji księżnej Kate.

Są zaręczeni od ponad roku, a niedawno powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Wszystko wskazuje na to, że brytyjski wokalista Peter Andre i jego dziewczyna Emily McDonaugh sformalizują swój związek w lecie przyszłego roku.

Reklama

24 letnia Emily już przygotowuje się do tego wydarzenia.  - Marzę o takiej sukni, jaką miała ksieżna Kate. Chciałabym mieć kreację z długimi rękawami i zabudowanym dekoltem - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami magazynu "OK!".

Przyszłej pannie młodej wyjątkowo spieszy się do ołtarza, ponieważ jak tłumaczy w wywiadzie, chciałaby zostać mężatką, zanim rozpocznie karierę zawodową. Tymczasem  Andre wolałby trochę poczekać.  - Dla mnie nie ma różnicy czy pobierzemy się w 2015 czy 2016 roku. Widzę jednak, że Emily bardzo się spieszy i powoli zaczyna naciskać na ślub - powiedział w wywiadzie wokalista.

Para jest razem do 2012 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje