Reklama

Reklama

Emily Ratajkowski w skąpym bikini

Emily Ratajkowski przez wielu jest uważana za najseksowniejszą kobietę na świecie. 27-latka pracuje jako modelka i aktorka.

Ratajkowski wychowała się w Londynie, w artystycznej rodzinie. Jej ojciec - malarz John Ratajkowski - ma polskie korzenie. Piękna brunetka podpisała kontrakt z agencją modelek, gdy miała zaledwie 14 lat.

Emily nigdy nie stroniła od rozbieranych sesji. Chyba najsłynniejszą jest ta do magazynu "Treats!". Przygodę z aktorstwem rozpoczęła od gry w teledyskach, a dziś może się pochwalić rolami w kilkunastu filmach, m.in. "Zaginionej dziewczynie", "Ekipie" czy "Jestem taka piękna!".

W lutym tego roku modelka stanęła na ślubnym kobiercu z producentem Sebastianem Bearem-McClardem. Para swoją decyzją zaskoczyła wszystkich, pobrali się bowiem po kilku tygodniach związku.

Reklama

Ratajkowski nie zamierza jednak być stateczną mężatką. Dalej chętnie eksponuje swoje piękne ciało - także w miejscach publicznych.

Ostatnio fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia na plaży w Sydney, gdzie przechadzała się w czarnym stroju kąpielowym. Skąpe bikini ze sznureczkami odsłoniło bardzo dużo ciała, ale Emily czuła się pewnie i komfortowo.

Podoba wam się w takim wydaniu? A może jednak trochę przesadza?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy