Reklama

Reklama

Esmeralda Godlewska dziękuje Martynie Wojciechowskiej. „Nie ma idealnego ciała”

Esmeralda Godlewska w obszernym wpisie na Instagramie dziękuje Martynie Wojciechowskiej i tłumaczy, że podróżniczka od lat jest dla niej niezwykłą inspiracją. Godlewska pod zdjęciem, które przedstawia jej nierealistycznie gładką twarz, tłumaczy, że nie ma ludzi idealnych, a samoakceptacja jest kluczem do sukcesu.

Esmeralda Godlewska opublikowała poruszający wpis

Esmeralda Godlewska zyskała rozpoznawalność dzięki coverom,  które wykonywała w duecie z siostrą. Kobieta do niedawna aktywnie działała w mediach społecznościowych. Chętnie publikowała zdjęcia,  na których eksponowała  smukłe ciało i powabne kształty.

Kilka miesięcy temu Esmeralda Godlewska przyznała, że zamierza zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych i odpocząć od show-biznesu. Jak się okazało, przerwa, którą tak hucznie zapowiadała kobieta, nie była długa. Fani Godlewskiej znów mogą cieszyć się nowymi wpisami. W ostatnim Esmeralda postanowiła podziękować Martynie Wojciechowskiej.

Esmeralda Godlewska uczy samoakceptacji

Reklama

Esmeralda Godlewska opublikowała zdjęcie swoje twarzy. Cera kobiety jest nierealistycznie wręcz gładka. Kobieta w niezwykle pozytywnym wpisie zaznacza, że Martyna Wojciechowska motywuje ją i inspiruje. Tłumaczy również,  jak ważna jest życzliwość wobec siebie i samoakceptacja.

Godlewska promuje założenia ruchu body positive. Wyznaje,  że miłość do własnego ciała jest kluczem do sukcesu. Zaznacza również, że  akceptacja jest procesem, w który trzeba się zaangażować.

Esmeralda Godlewska apeluj: "Bądź sobą!"

Godlewska w dalszej części wpisu zaznacza, jak ważne jest, by praktykować wdzięczność. Wpis Esmeraldy bardzo spodobał się jej obserwatorom. W komentarzach nie brakuje zachwytów nad promiennym wyglądem kobiety. "Ma pani najpiękniejsze oczy, jakie widziałam. Pełne dobroci... cieszę się, że w końcu są szczęśliwe i to widać. Piękny opis" - zaznaczyła jedna z fanek.

Użytkownicy aplikacji w komentarzach zauważają również,  że chwilowa przerwa od social mediów pozytywnie wpłynęła na Godlewską. Zauważają spokój, jaki z niej bije. 

***

Przeczytaj również:

Stosunek przerywany, seks na stojąco, irygacje colą. Oto popularne mity na temat antykoncepcji

Właściwości glinki zielonej. Jak przygotować domową maseczkę?

Syn Krzysztofa Krawczyka obali testament ojca? Najnowsze wieści z sądu

Zobacz również: 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje