Reklama

Reklama

Esmeralda Godlewska schudła? Pokazała nowe zdjęcia!

Esmeralda Godlewska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Po problemach ze zdrowiem psychicznym, Monika wróciła do mediów społecznościowych i chwali się nowymi zdjęciami. Wygląda też na to, że gwieździe udało się schudnąć!

Esmeralda Godlewska nie do poznania!

 Esmeralda Godlewska ma na swoim koncie wiele powrotów do show-biznesu. Gwiazda cyklicznie znika się i pojawia, wywołując tym spore zamieszanie. 

Ostatnio, gdy była zmuszona zrobić sobie przerwę, było to wywołane jej problemami ze zdrowiem psychicznym. Celebrytka nastraszyła rodzinę i fanów, zostawiając list pożegnalny. 

Wówczas po interwencji jednej z sióstr Esmeraldy, trafiła ona do specjalistycznego ośrodka, gdzie odzyskiwała zdrowie. 

Teraz znów wraca do medialnego świata, a wszystko za sprawą ponownego udziału w zawodach Punch Down, gdzie walka między zawodnikami polega na ciosach wymierzanych w twarz. 

Esmeralda przygotowywała się do startu w tej gali i właśnie pochwaliła się nowymi zdjęciami w stroju sportowym. Krótka spódniczka i opięta koszulka pokazały, że Monice udało się... schudnąć! 

Temat jej wagi był szeroko omawiany poprzednim razem, gdy wzięła udział w zawodach. Sama przyznała, że nadprogramowe kilogramy jej przeszkadzają i widać, że tym razem podeszła do sprawy poważnie. 

ReklamaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Esmeralda | Esmeralda Godlewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje