Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska motywuje Polki za pomocą... kalendarza

Znana trenerka Ewa Chodakowska motywuje swoje fanki nie tylko za pomocą ćwiczeń i porad w sieci. Na ich wyraźną prośbę przygotowała kalendarz, który ma mobilizować je do działania i pracy nad sobą.

- Tysiące razy przeczytałam w wiadomości i komentarzu: Ewka!! A może tak kalendarz z motywacja na cały rok? Jak to u mnie: mówisz, masz!!!!!" - tak podpisała zamieszczone na swej stronie zdjęcie okładki kalendarza.Co prawda, kalendarz jest przygotowany na przyszły rok, czyli 2017, ale Chodakowska już dziś radzi, by nie odkładać wielkich postanowień na przyszłość.

- Obiecaj tylko, że nie będziesz czekać z podjęciem wyzwania do Nowego Roku - zastrzega trenerka. I dorzuca jeszcze garść motywujących haseł: "Mam ogromną przyjemność, przedstawić Ci Kalendarz na 2017 wypełniony po brzegi motywacją. Tak na dobry początek. Jutro należy do Ciebie! Obawiasz się pierwszego kroku? Zacznij od życzliwości. Spójrz na siebie i na swoich bliskich łaskawszym okiem. Uzbrój się w cierpliwość i bądź wytrwała! Pomogę Ci obrać cel i realizować go konsekwentnie! Zasługujesz na szczęście... Jeśli nie teraz to, kiedy? Przed nami Nowy Początek, nowa Ty."

Reklama

Jak zawsze, Chodakowska zachęca swe fanki do wpisywania na jej profilu komentarzy i uwag. I oczywiście klikania na "Lubię to". Wystarczyła doba, by zdobyć 10 tys. polubień i ponad 700 komentarzy. Czy kalendarz sprzeda się tak samo dobrze? (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy