Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska motywuje Polki za pomocą... kalendarza

Znana trenerka Ewa Chodakowska motywuje swoje fanki nie tylko za pomocą ćwiczeń i porad w sieci. Na ich wyraźną prośbę przygotowała kalendarz, który ma mobilizować je do działania i pracy nad sobą.

- Tysiące razy przeczytałam w wiadomości i komentarzu: Ewka!! A może tak kalendarz z motywacja na cały rok? Jak to u mnie: mówisz, masz!!!!!" - tak podpisała zamieszczone na swej stronie zdjęcie okładki kalendarza.Co prawda, kalendarz jest przygotowany na przyszły rok, czyli 2017, ale Chodakowska już dziś radzi, by nie odkładać wielkich postanowień na przyszłość.

Reklama

- Obiecaj tylko, że nie będziesz czekać z podjęciem wyzwania do Nowego Roku - zastrzega trenerka. I dorzuca jeszcze garść motywujących haseł: "Mam ogromną przyjemność, przedstawić Ci Kalendarz na 2017 wypełniony po brzegi motywacją. Tak na dobry początek. Jutro należy do Ciebie! Obawiasz się pierwszego kroku? Zacznij od życzliwości. Spójrz na siebie i na swoich bliskich łaskawszym okiem. Uzbrój się w cierpliwość i bądź wytrwała! Pomogę Ci obrać cel i realizować go konsekwentnie! Zasługujesz na szczęście... Jeśli nie teraz to, kiedy? Przed nami Nowy Początek, nowa Ty."

Jak zawsze, Chodakowska zachęca swe fanki do wpisywania na jej profilu komentarzy i uwag. I oczywiście klikania na "Lubię to". Wystarczyła doba, by zdobyć 10 tys. polubień i ponad 700 komentarzy. Czy kalendarz sprzeda się tak samo dobrze? (PAP Life)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje