Reklama

Reklama

Ewa Gawryluk pozuje bez makijażu. Fani zachwyceni

W dobie koronawirusa naturalność wydaje się być najgorętszym trendem. Ostatnio od grona gwiazd pozujących bez pudru i szminki, dołączyła Ewa Gawryluk. Co na to fani?

Ewa Gawryluk to gwiazda dobrze znana wszystkim fanom polskich seriali. Jej aktorskie kreacje można było oglądać między innymi w "Na Wspólnej", "Hotelu 52", "Niani" i "Kryminalnych". Na koncie ma też wiele ról w filmach pełnometrażowych oraz w spektaklach Teatru Telewizji.

Bogate portfolio przełożyło się oczywiście na spore grono fanów. Podobnie jak wiele innych gwiazd, Gawryluk w czasie epidemii stara się utrzymywać z nimi kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka regularnie pokazuje na Instagramie, jak spędza czas podczas dobrowolnej kwarantanny. Na jej profilu widzieliśmy już m.in. przyjacielskiego kota regularnie odwiedzającego jej mieszkanie, ręczne tworzenie domowych dekoracji, czy słodkości własnej produkcji.  Największe zainteresowanie wzbudziło jednak selfie, na którym Ewa pozuje bez makijażu. Widzimy na nim aktorkę, która w wersji saute, z rozpuszczonymi włosami, relaksuje się w salonie.

Reklama

"Naturalne piękno", "Ślicznie pani wygląda", "Zawsze piękna i radosna" - pisali fani w komentarzach.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama