Ewa Minge w bikini. Przesadziła z opalaniem?

Ewa Minge wrzuciła do sieci zdjęcie z wakacji. Znana projektantka zbyt długo przebywała na słońcu, w wyniku czego jej skóra po opalaniu przybrała nieco różowawy odcień. Pomimo tego i tak wyglądała pięknie w skąpym kostiumie kąpielowym!

Ewa Minge lubi korzystać z pięknej pogody, choć nie zawsze wychodzi jej to na dobre
Ewa Minge lubi korzystać z pięknej pogody, choć nie zawsze wychodzi jej to na dobreVIPHOTOEast News

Ewa Minge postanowiła po raz pierwszy od czasu rozpoczęcia pandemii wyjechać na wakacje. Projektantka mody wyznała, że długo czekała na ten moment.

Nic więc dziwnego, że korzysta z podróży do Włoch pełną parą.

Nie zapomniała jednak o fanach w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje aktualnie ponad 138 tysięcy osób.

Ewa Minge regularnie publikuje w sieci zdjęcia z urlopu, a niedawno podzieliła się ze swoimi followersami fotką, do której zapozowała w skąpym kostiumie kąpielowym, pomarańczowych dodatkach i drapieżnej narzutce.

Ewa Minge w kostiumie kąpielowym

Ewa Minge w kostiumie kąpielowym wyglądała przepięknie, jednak słońce dało jej nieźle popalić.

Przesadziła z opalaniem, co zresztą sama podkreśliła w swoim wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Cieszę się jak małe dziecko, że mam słońce w kapeluszu! I jak małe dziecko dorwałam się do niego. Widać to niestety na zdjęciach, ale nikt nie mówił, że wszystko musi być perfekto! Trochę różu nikomu nie zaszkodzi. A moja pani doktor @drplatkowska mówi "nie opalaj się !" I niestety ma rację. Żyjąc w kraju, w którym słońce jest dość reglamentowane, a moje urlopy także w deficycie, to jak już widzę bezchmurne niebo, lekko mnie ponosi. Ponieważ wybieram na odpoczynek miejsca na uboczu, raczej dla tubylców, przeważnie jestem jedną z niewielu osób na plaży w godzinach szczytu. I jest to szczyt głupoty. Włosi wychodzą po 15stej z zacienionych miejsc i dopiero po południu celebrują życie (...)
Ewa Minge

Wam też zdarza się, podobnie jak Ewie Minge, przesadzić z opalaniem na wakacjach? 

"Ewa gotuje": Majonezy smakowePolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas