Reklama

Reklama

Ewa Niespodziana z "Top Model" jest w ciąży

Niedawno portale plotkarskie rozpisywały się o ciąży Aleksandry Żuraw, znanej z czwartej edycji programu „Top Model”. Okazuje się, że dziecka spodziewa się także inna uczestniczka show.

Mowa o Ewie Niespodzianie, która zajęła drugie miejsce w szóstej edycji, przegrywając z Patrykiem Grudowiczem. Odcinki z jej udziałem wyemitowano dwa lata temu. Dziewczyna miała wówczas 18 lat i była uczennicą technikum.

Reklama

Niestety, choć Niespodziana spełniała wszystkie warunki, by pracować w branży, nie zrobiła spektakularnej kariery. Może za to pochwalić się całkiem niezłymi zasięgami na Instagramie, gdzie obserwuje ją 139 tys. osób. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Ewa reklamuje ubrania, kosmetyki i usługi.

Właśnie na Instagramie ogłosiła także, że spodziewa się pierwszego dziecka. Zdjęcie USG opatrzyła następującym opisem: "Cześć mamo i tato. Przed Wami nowy rozdział w życiu. Troszkę się rozpycham na lewo i prawo, ale uwielbiam robić fikołki w Twoim brzuszku. Może będę piłkarzem, albo bokserem? Słyszę codziennie głos tatusia jak mówi do brzusia, czyta mi różne bajki i opowiada jak minął jego dzień w pracy. To jest przeurocze! Czuję Wasze dłonie na brzuszku, słyszę Wasz śmiech, a co najważniejsze : czuje, że się kochacie! Tatuś sobie dzielnie radzi z NASZYMI zachciankami i nawet nie słyszę, żeby coś marudził! Hihi. Ale mam fajnych rodziców (pis. org.).

W komentarzach posypały się gratulacje, pod którymi również się podpisujemy. Fanki Ewy zwracały także uwagę, że mamy ostatnio do czynienia z prawdziwym "baby boom". Też to zauważyliście?


Dowiedz się więcej na temat: Ewa Niespodziana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje