Reklama

Ferenstein-Kraśko odsłoniła ponętny dekolt

Żona Piotra Kraśki od lat cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. Ostatnio wzięła nawet udział w programie "Agent Gwiazdy 3", dzięki czemu jej notowania znacznie podskoczyły w górę.

W zdobywaniu popularności dzielnie pomaga jej mąż. Piotr Kraśko właściwie w każdym wywiadzie stara się podkreślać niewątpliwe zalety swojej żony. Ferenstein-Kraśko nie pozostaje mu dłużna. Często podkreśla, że Piotr jest nie tylko idealnym mężem, ale również ojcem. 

Do tej pory małżeństwo wiodło raczej spokojne życie w domowych pieleszach, raz po raz wspólnie pokazując się na ważnych imprezach dla celebrytów.

Największą miłością pani Karoliny są jednak konie. Rodzina Ferensteinów od lat z powodzeniem prowadzi stadninę w mazurskim Gałkowie. Na północy Polski małżeństwo stara się więc spędzać właściwie każdą wolną chwilę.

Reklama

Ostatnimi czasy coś jednak się zmieniło w zachowaniu małżeństwa Kraśków. Pani Karolina coraz chętniej udziela się w mediach, jej mąż skutecznie nakłonił ją do udziału w "Agencie". Być może na naszych oczach rodzi się nowa, wielka gwiazda telewizji.

Złośliwi twierdzą nawet, że Karolina i Piotr Kraśko zazdroszczą Majdanom ich wysokiej pozycji w branży rozrywkowej i również dążą do stworzenia podobnego "dream teamu". Różnica polega na tym, że w ich przypadku wygląda to zdecydowanie bardziej naturalnie.

Ostatnio na oficjalnym profilu na Instagramie pani Karoliny pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z filiżanką kawy na balkonie w Rzymie. Uwagę przyciąga jednak w największym stopniu ponętny dekolt celebrytki. Pani Karolina odsłoniła niemal całą pierś! Ale zachowuje granicę klasy i dobrego smaku...

Podoba wam się ta frywolna, włoska stylizacja Karoliny Ferenstein-Kraśko?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama