Reklama

Filip Chajzer sprawił sobie prezent

Prezenter "Dzień Dobry TVN" należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego. W ostatnim wpisie na Instagramie Chajzer wyznał, że wydał sporą sumę na to, by przy swoim domu urządzić luksusowy ogród zimowy.

Koszt tej przyjemności był tak duży, że prezenter nie pojedzie w tym roku na wakacje.

- Dialog, a właściwie to monolog, brzmiał mniej więcej tak: "Skarbie, w tym roku i tak nie będzie wakacji, cały fundusz wyjazdowy wsadziłem w ogród zimowy. I teraz siedząc w ogrodzie bez wiatru, zimna i komarów wiem, że była to najlepsza decyzja ever" - napisał na Instagramie Chajzer, relacjonując rozmowę ze swoją partnerką. 

Zamieścił zdjęcie swojego nowego nabytku. 

- Będą bida wakacje w ekskluzywnym ogrodzie - skomentowała jego redakcyjna koleżanka, Paulina Krupińska, a Damian Michałowski dodał: 

Reklama

- Rodos przy tym to małe piwko.

Pozostali komentujący również byli pod wrażeniem ogrodu. Zachwycali się nie tylko nim, ale i domem Chajzera, którego fragment widać na zdjęciu. 

Kilku fanów zwróciło uwagę, że podczas upałów w takim ogrodzie robi się bardzo duszno. Do dyskusji włączyła się żona prezentera, Małgorzata Walczak, która wyjaśniła, że szyby otwierają się z każdej strony, co umożliwia wyjście na powietrze. 

Całość prezentuje się bardzo ekskluzywnie, fani powątpiewają jednak, że Chajzera przez tę inwestycję nie będzie stać na urlop w tym roku. Najbliższe tygodnie zweryfikują jego słowa. 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy