Reklama

Reklama

Gigi Hadid twierdzi, że sława jest zabawna

21-letnia modelka stara się nie przejmować spekulacjami na temat jej życia prywatnego.

21-letnia modelka, która spotyka się z Zaynem Malikiem, stara się nie przejmować spekulacjami na temat jej życia prywatnego.

Powiedziała:

 - To zabawne, gdy dowiaduję się z Internetu o rozpadzie mojego związku czy czymś szalonym co dzieje się w moim życiu.

- Zabawne jest to, że takie informacje pojawiają się znikąd, ale dostarczają mnóstwo zabawy. Naprawdę, codziennie pojawiają się jakieś zabawne informacje.

Piękna blondynka przygotowuje się obecnie do roli prowadzącej galę American Music Awards i jest podekscytowana tym, że będzie mogła wystąpić w wielu różnych strojach.

Reklama

W rozmowie z "PeopleStyle" powiedziała:

 - Moja stylistka jest prawdziwą profesjonalistką i mam wrażenie, że mogłabym dać jej dwa dni na przygotowanie wszystkich strojów i dałaby radę. Najtrudniej jest rozplanować czas, żeby zdążyć ze zmianą strojów.

- Chcę, żeby stroje były eklektyczne i zabawne. Chciałabym zaskoczyć ludzi, być kolorową i zaprezentować wspaniałe tkaniny. Chcę wybrać coś, co wszystkich zaciekawi. To jest właśnie zaleta bycia prowadzącą. Nie wiem ile chciałabym mieć strojów, ale na pewno takie, które będą dla mnie ekscytujące.

Gigi wyznała wcześniej, że zrobi wszystko co w jej mocy, żeby nie zawstydzić swojego chłopaka Zayna podczas rozdania nagród American Music Awards.

Zapytana o to, jak pogratuluje mu, jeśli otrzyma on nagrodę "Nowy Artysta Roku", powiedziała:

 - Jeszcze nie wiem. Jeśli jesteś dziewczyną zwycięzcy, to nie chcesz go zawstydzić. Ale jednocześnie jesteś bardzo podekscytowana jego wygraną. Postaram się nie być dziewczyną, która wprawi go w zakłopotanie. To mój cel.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje