Reklama

Reklama

Gisele Bundchen - na skraju załamania nerwowego

Ulubienica projektantów, jeden z najsłynniejszych Aniołków Victorias Secret, uchodząca dziś za mistrzynię zdrowego stylu życia królowa wybiegów. Brazylijska piękność Gisele Bundchen zdradza mroczne sekrety swojego, tylko na pozór, idealnego życia...

Gisele Bundchen to jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających modelek na świecie. Od drugiej połowy lat 90., kiedy to rozpoczęła trwającą ponad dwie dekady karierę w modelingu, zdążyła wystąpić w niezliczonej ilości pokazów najbardziej liczących się w branży domów mody, w międzyczasie pojawiając się w wartych miliony dolarów kampaniach reklamowych luksusowych marek.

Reklama

Dziś gwiazda wybiegów postanowiła podzielić się tym, że jej życie nie jest tak doskonałe, jak mogłoby się wydawać. W nowym wywiadzie dla magazynu "People" Bundchen zdradziła kulisy powstawania jej nowej książki "Lessons: My Path to a Meaningful Life" poświęconej tematyce wellness, w której modelka pisze m.in. o swojej walce z lękiem, z którym borykała się przez wiele lat.

"Pewne rzeczy mogą wyglądać na idealne, ale prawda jest czasem zupełnie inna" - powiedziała Bundchen. "Poczułam, że być może nadszedł czas, aby podzielić się niektórymi z moich słabości i uświadomiłam sobie, że nie zmieniłabym niczego, przez co przeszłam, ponieważ z powodu tych doświadczeń jestem teraz tym, kim jestem" - dodała.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje