Reklama

Reklama

Gisele Bundchen wydaje książkę o wellness

Słynna brazylijska top modelka Gisele Bundchen chce się podzielić swoim przepisem na szczęście i dobre samopoczucie i... napisała książkę. Nosi ona tytuł: "Lessons : My Path to a Meaningful Life" i zachęca do zmiany stylu życia.

Gisele zaczyna dzień o świcie i najpierw oddaje się medytacji. Poza tym w jej stylu życia jest również czas na uprawę własnego ogrodu i utrzymaniu doskonałego wyglądu dzięki treningom sportowym. Gisele Bundchen, top modelka i guru wellness, o swym zdrowym stylu życia zdecydowała się opowiedzieć w książce zatytułowanej "Lessons: My Path to a Meaningful Life", informuje francuski "Vogue".

To chyba naturalna kolej rzeczy. Na swoim koncie na Instagramie Gisele ma ponad 14 milionów obserwujących. Zainspirowana własnymi doświadczeniami życiowymi, odkrywa wartości, które nią kierowały. Przede wszystkim jest to osobista podróż, pokazująca jej wzloty i upadki. "Patrząc na niektóre z doświadczeń, jakie miałem w ciągu ostatnich 37 lat, nauczyłem się wartości, które prowadziły mnie i jakie były narzędzia, które pomogły mi stać się tą osobą, jaką jestem dzisiaj. To było głębokie i wpływające na przemianę doświadczenie. Cieszę się, że mogę podzielić się z wami moją podróżą przez wzloty i upadki" - pisze do fanów na Instagramie.

Reklama

Wśród swych zdrowych przykazań, Gisele wskazuje na medytację: "Medytacja pomaga mi w każdej chwili mojego życia, pozostać w równowadze i utrzymywać umysł w czystości. Gdy jestem niespokojna, wiem, że mam skupić się na oddychaniu, aby wrócić do teraźniejszości i wyciszyć się. Jedz też ekologiczne, sięgaj po owoce i warzywa uprawiane w domowym ogrodzie lub stosuj detoksykację i ciche odosobnienie dwa razy w roku" - radzi modelka.

Krótko mówiąc, nic dziwnego, że Gisele, mistrzyni zdrowego stylu życia, zdecydowała się napisać książkę, pytana wielokrotnie o rady przez swoje fanki. Czy będzie to nowa biblia dobrego samopoczucia? (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy