Grażyna Szapołowska pochwaliła się córką i wnuczką. Podobne do niej?

Uroda i świetna sylwetka Grażyny Szapołowskiej nie budzą wątpliwości. Polska aktorka pomimo upływu lat pozostaje w doskonałej formie. Gwiazda podąża też za technologicznymi zmianami i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim profilu w serwisie Instagram podzieliła się zdjęciem z córką i wnuczką.

Grażyna Szapołowska
Grażyna SzapołowskaGałązkaAKPA

Grażyna Szapołowska podąża za trendami

Grażyna Szapołowska znana jest z tego, że podąża za trendami. Zarówno w dziedzinie mody, jak i nowych technologii. Aktywnie prowadzi swoje konto na Facebooku, gdzie śledzi ją 67 tysięcy osób i w serwisie Instagram, gdzie obserwuje ją 43,3 tysiąca ludzi. Aktorka dzieli się scenami ze swojej pracy zawodowe, nagrywa filmy ze spacerów z psem i swojego codziennego życia. Ostatnio dodała na swój profil “selfie", czyli samodzielnie wykonane zdjęcie, do którego zapozowała z córką - Katarzyną Jungowską i wnuczką - Karoliną Matej. Nie da się nie zauważyć, że obie kobiety odziedziczyły po Grażynie Szapołowskiej sporą pulę najlepszych genów.

Kim jest Katarzyna Jungowska?

Katarzyna Jungowska urodziła się 29 czerwca 1978 roku. Jest córką Grażyny Szapołowskiej i Andrzeja Jungowskiego. Kobieta poszła w ślady matki i swoje życie związała ze światem filmu. Katarzyna Jungowska jest aktorką, reżyserką i scenarzystką. Widzowie Polsatu mogą znać ją z serialu “Pierwsza miłość". Choć początki jej kariery wiązały się aktorstwem, to reżyseria zdaje się o wiele mocniej pociągać Katarzynę Jungowską. Jej film “Piąte. Nie odchodź!" spotkał się z dużym uznaniem zarówno krytyków, jak i publiczności. Otrzymała za niego nagrodę "Perspektywa" im. Janusza "Kuby" Morgensterna i nagrodę publiczności na festiwalu Babie Lato Filmowe. W produkcji wystąpiła Grażyna Szapołowska i Karolina Matej.

Katarzyna Jungowska
Katarzyna Jungowska Mieszko PiętkaAKPA

Kim jest Karolina Matej?

Karolina Matej urodziła się w 2000 roku, a na ekranie zadebiutowała w filmie wyreżyserowanym przez mamę. Kobieta także chce związać swoją przyszłość z aktorstwem - stąd wybór studiów - uczęczszała do Warszawskiej Szkoły Filmowej, którą ukończyła dwa tygodnie temu. Karolinę Matej mogli zobaczyć na małym ekranie widzowie TVN, gdzie zagrała w serialu “Na Wspólnej". Ma na swoim koncie także udział w produkcji Polsatu “Akademik". Kobieta jest też podobno niezwykle uzdolniona muzycznie. Karolina od najmłodszych to "oczko w głowie babci".

Karolina Matej
Karolina MatejNiemiecAKPA
Bunt nastolatków i kompromis. Psycholog Joanna Szulc u Katarzyny ZdanowiczINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas