Reklama

Reklama

Grzegorz Krychowiak przypomina pluszowego misia

Grzegorz Krychowiak jest zdecydowanie jednym z najbarwniejszych piłkarzy polskiej reprezentacji. Dzięki oryginalnemu stylowi doczekał się wielu memów.

Grzegorz uwielbia płaszcze, kapelusze, kożuszki, dwurzędowe garnitury oraz drogie dodatki: szczególnie buty i torby. Pasję do mody i fotografii dzieli ze swoją narzeczoną - francuską modelką Célią Jaunat.

28-letni pomocnik na co dzień gra w rosyjskim klubie Lokomotiv Moskwa, do którego został wypożyczony z Paris Saint-Germain.

Być może to chłodne, moskiewskie powietrze zainspirowało Grzegorza do stworzenia najnowszej stylizacji. Co prawda piłkarz nie zdecydował się zamieścić zdjęcia na swoim instagramowym profilu, ale zrobiła to jego ukochana.

Reklama

Célia i Grześ pozują w takich samych, olbrzymich, pluszowych płaszczach. Kobieta zdecydowała się na zamszowe kozaki na obcasie, jej partner zaś wybrał... futrzane śniegowce. Uwagę zwraca też fakt, że para zrezygnowała z czapek i szalików.

Fotkę (jak do tej pory) polubiło aż 17,7 tys. użytkowników. Myślicie, że piłkarz sprawdziłby się w roli profesjonalnego modela?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Krychowiak | Celia Jaunat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy