Reklama

Gwen i Gavin starają się, aby było "normalnie"

Gwen Stefani i Gavin Rossdale "starają się, aby wszystko było jak najbardziej normalne" ze względu na dzieci.

45-letnia gwiazda i 49-letni aktor ogłosili, że mają zamiar się rozstać po 13 latach małżeństwa oraz 20 latach bycia razem. Była para podobno "żyje osobno", pomimo starań, aby ich decyzje "nie odbiły się na dzieciach".

Jak donosi źródło magazynowi "People":  - To oczywiste, że starają się, aby wszystko było jak najbardziej normalne ze względu na synów. Z zewnątrz ich życie rodzinne wygląda zupełnie normalnie. Wygląda na to, że separacja nie miała wpływu na ich codzienne życie. Dla Gwen i Gavina chłopcy są najważniejsi.

Wokalistka zespołu No Doubt - która ma z Gavinem trzech synów, 9-letniego Kingstona, 7-letniego Zumę oraz 17-miesięcznego Apollo - powraca jako trener do 'The Voice', po tym jak para spędziła wspólny czas w swojej posiadłości w Beverly Hills razem z dziećmi.

Ogłaszając swoje rozstanie para, która pobrała się w 2002 roku, powiedziała:  - Pomimo, że zdecydowaliśmy się na rozstanie jako małżonkowie, pozostajemy partnerami w kwestiach rodzicielskich i chcemy wspólnie poświęcić się wychowaniu naszych trzech synów w zdrowej i miłej atmosferze.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy